Fragment OÜ
- Registrikood14452839
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025107 797 €
- KMKR numberEE102139633
Üldandmed
- Ärinimi
- Fragment OÜ
- Registrikood
- 14452839
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.03.2018
- KMKR number
- EE102139633
- Aadress
- Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Spithami küla / Spithamn, Marika tee 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
60/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 107 797 € | +14,4 |
| Müügitulu muutus | 93 592 € → 107 797 € | +4,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73111 | Reklaamiagentuuride tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Reklaamiagentuuride tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 107 797 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 107 797 € |
| 2024 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 93 592 € |
| 2023 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 72 895 € |
| 2022 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 69 137 € |
| 2021 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 45 331 € |
| 2020 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 72 119 € |
| 2019 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 38 109 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 107 797 € | 93 842 € | 72 895 € | 69 137 € | 45 331 € | 72 119 € | 38 109 € |
| Ärikasum enne makse | 2318 € | 5192 € | 9041 € | 6260 € | −4764 € | 10 694 € | 14 037 € |
| Aruandeaasta kasum | 2318 € | 4606 € | 9041 € | 6260 € | −6000 € | 9194 € | 14 037 € |
| Tööjõukulud | 32 111 € | 14 457 € | 867 € | 4771 € | 11 263 € | 13 736 € | 4193 € |
| Varad kokku | 39 197 € | 38 538 € | 29 637 € | 21 772 € | 15 580 € | 26 471 € | 21 021 € |
| sh käibevarad | 23 419 € | 24 264 € | 22 887 € | 11 742 € | 8868 € | 22 584 € | 16 781 € |
| sh raha | 11 703 € | 15 989 € | 11 448 € | — | — | 15 357 € | — |
| Omakapital | 32 263 € | 29 945 € | 28 339 € | 19 298 € | 13 037 € | 24 677 € | 18 983 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 6934 € | 8593 € | 1298 € | 2474 € | 2543 € | 1794 € | 2038 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,3 % | 77,7 % | 95,6 % | 88,6 % | 83,7 % | 93,2 % | 90,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,2 % | 4,9 % | 12,4 % | 9,1 % | -13,2 % | 12,7 % | 36,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.