Registrikaart · Äriregistri kanne 14457660
Bitfather OÜ
- Registrikood14457660
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20250,00 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 17 692 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 305 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Bitfather OÜ
- Registrikood
- 14457660
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.03.2018
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri tn 19/1
- Aadress kehtib alates
- 12.07.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Adam Tadeusz Berdysiak | 49 % · 1225 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Sara Gramowska | 49 % · 1225 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Wojciech Gramowski | 2 % · 50,00 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Adam Michał Gramowski | Juhatuse liige | 18.05.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Adam Tadeusz Berdysiak | otsene osalus | 11.07.2019 |
| Sara Gramowska | otsene osalus | 11.07.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 15 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 0,00 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 17 692 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64211 | Valdusfirmade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Valdusfirmade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2024 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2023 | Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2022 | Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2021 | Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2020 | Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse EMTAK 2008 | 8400 € |
| 2019 | Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse EMTAK 2008 | 8400 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 8400 € | 8400 € |
| Ärikasum | −14 798 € | −15 605 € | −14 065 € | −13 815 € | −15 315 € | 7991 € | 6941 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 289 197 € | 699 540 € | −1 212 075 € | 1 348 639 € | −919 703 € | −925 079 € | −152 099 € |
| Aruandeaasta kasum | 289 197 € | 699 540 € | −1 212 075 € | 1 348 639 € | −919 703 € | −925 079 € | −152 099 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — | — |
| Põhivarade kulum | 8908 € | 8907 € | 8907 € | 8907 € | 8907 € | — | — |
| Varad kokku | 2 694 623 € | 2 399 536 € | 1 693 297 € | 1 065 824 € | 1 798 462 € | 859 285 € | 355 242 € |
| sh käibevarad | 2 107 019 € | 1 803 025 € | 1 087 880 € | 451 500 € | 1 175 232 € | 681 153 € | 177 110 € |
| sh põhivarad | 587 604 € | 596 511 € | 605 417 € | 614 324 € | 623 230 € | 178 132 € | 178 132 € |
| sh raha | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Omakapital | −885 408 € | −1 174 605 € | −1 874 146 € | −662 071 € | −2 010 710 € | −1 074 678 € | −149 599 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −1 177 105 € | −1 876 645 € | −664 571 € | −2 013 210 € | −1 093 507 € | −152 099 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 3 109 697 € | 3 103 807 € | 3 097 109 € | 1 257 561 € | 6817 € | 1 933 963 € | 504 841 € |
| Pikaajalised kohustised | 470 334 € | 470 334 € | 470 334 € | 470 334 € | 3 802 355 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −5890 € | −6698 € | −5158 € | −4908 € | −6408 € | — | — |
| Aruanne esitatud | 04.08.2026 | 14.01.2025 | 27.09.2024 | 26.09.2024 | 26.09.2024 | 06.05.2021 | 06.05.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | −32,9 % | −49,0 % | −110,7 % | −62,1 % | −111,8 % | −125,1 % | −42,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | −11 012,8 % | −1810,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 17 692 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.