Registrikaart · Äriregistri kanne 14458719
RT-Build OÜ
- Registrikood14458719
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025242 082 €
- KMKR numberEE102088522
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- RT-Build OÜ
- Registrikood
- 14458719
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.03.2018
- KMKR number
- EE102088522
- Aadress
- Valga maakond, Otepää vald, Pilkuse küla, Marianne
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 51 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 242 082 € | +17,6 | |
| Müügitulu muutus | 359 719 € → 242 082 € | -9,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 242 082 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 242 082 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 359 719 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 203 618 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 285 373 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 266 568 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 109 255 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 129 560 € |
| 2019 | Müüritööd EMTAK 2008 | 14 728 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 242 082 € | 359 719 € | 203 618 € | 285 373 € | 266 568 € | 109 255 € | 144 288 € |
| Ärikasum enne makse | 5300 € | 3158 € | 4031 € | −28 636 € | 40 818 € | −9373 € | 2337 € |
| Aruandeaasta kasum | 5300 € | 3158 € | 4031 € | −28 636 € | 40 818 € | −9373 € | 2337 € |
| Tööjõukulud | 48 209 € | 59 705 € | 51 348 € | 57 197 € | 45 186 € | 16 568 € | 24 424 € |
| Varad kokku | 45 713 € | 24 658 € | 36 275 € | 13 183 € | 60 292 € | 6111 € | 10 105 € |
| sh käibevarad | 44 946 € | 22 861 € | 34 477 € | 11 385 € | 58 494 € | 5283 € | 8692 € |
| sh raha | 12 355 € | 4089 € | 977 € | 7544 € | 24 758 € | 5163 € | — |
| Omakapital | 20 143 € | 14 843 € | 11 685 € | 7654 € | 36 290 € | −4528 € | 4844 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € |
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | 5529 € | 24 002 € | 10 639 € | 5261 € |
| Pikaajalised kohustised | 25 570 € | 9815 € | 24 590 € | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,1 % | 60,2 % | 32,2 % | 58,1 % | 60,2 % | −74,1 % | 47,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,2 % | 0,9 % | 2,0 % | −10,0 % | 15,3 % | −8,6 % | 1,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.