Registrikaart · Äriregistri kanne 14461271
Evicon Ehitus OÜ
- Registrikood14461271
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20238
- Müügitulu 20239 033 249 €
- KMKR numberEE102064261
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 87 709 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 30 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Evicon Ehitus OÜ
- Registrikood
- 14461271
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.04.2018
- KMKR number
- EE102064261
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mureli tn 3
- Aadress kehtib alates
- 21.12.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Hannes Viks | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Hannes Viks | Juhatuse liige | 02.04.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Hannes Viks | otsene osalus | 30.07.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 8 töötajat viimases aruandes | +8 | |
| Müügitulu | 9 033 249 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 10 462 423 € → 9 033 249 € | -4,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 87 709 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253455575
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41201 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2023. aastal 9 033 249 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 9 033 249 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 10 462 423 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 5 078 675 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 3 621 224 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 8 819 516 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedKogu 9 033 249 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 9 033 249 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 8 |
| 2022 | 13 |
| 2021 | 11 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 033 249 € | 10 462 423 € | 5 078 675 € | 3 621 224 € | 8 819 516 € |
| Ärikasum | 299 737 € | −763 697 € | 47 533 € | 57 157 € | 617 373 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 70 942 € | −776 231 € | 46 093 € | 50 938 € | 615 666 € |
| Aruandeaasta kasum | 70 942 € | −798 411 € | 32 218 € | 50 200 € | 615 666 € |
| Tööjõukulud | 312 962 € | 465 222 € | 337 209 € | 177 430 € | 203 957 € |
| Põhivarade kulum | 61 951 € | 64 144 € | 44 943 € | 30 812 € | 13 765 € |
| Varad kokku | 2 572 898 € | 2 168 582 € | 2 325 803 € | 1 409 870 € | 2 380 069 € |
| sh käibevarad | 2 360 006 € | 1 898 201 € | 2 017 808 € | 1 181 710 € | 2 223 826 € |
| sh põhivarad | 212 892 € | 270 381 € | 307 995 € | 228 160 € | 156 243 € |
| sh raha | 102 212 € | 24 196 € | 35 362 € | 230 645 € | 536 013 € |
| Omakapital | 86 464 € | 15 522 € | 902 634 € | 925 915 € | 875 715 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 13 022 € | 811 433 € | 867 916 € | 873 215 € | 257 549 € |
| Lühiajalised kohustised | 2 441 313 € | 2 078 330 € | 1 316 650 € | 434 514 € | 1 441 536 € |
| Pikaajalised kohustised | 45 121 € | 74 730 € | 106 519 € | 49 441 € | 62 818 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 8 | 13 | 11 | 5 | 5 |
| Ärikasum enne kulumit | 361 688 € | −699 553 € | 92 476 € | 87 969 € | 631 138 € |
| Aruanne esitatud | 09.02.2024 | 18.08.2023 | 04.04.2022 | 15.11.2021 | 21.01.2021 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 3,4 % | 0,7 % | 38,8 % | 65,7 % | 36,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,8 % | −7,6 % | 0,6 % | 1,4 % | 7,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 87 709 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.