Registrikaart · Äriregistri kanne 14461526
ZRV OÜ
- Registrikood14461526
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025175 199 €
- KMKR numberEE102166004
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ZRV OÜ
- Registrikood
- 14461526
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.04.2018
- KMKR number
- EE102166004
- Osa- või aktsiakapital
- 2600 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Uuslinna tn 11
- Aadress kehtib alates
- 03.04.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Oleg Zarva | 100 % · 2600 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Oleg Zarva | Juhatuse liige | 03.04.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Oleg Zarva | otsene osalus | 01.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 175 199 € | +16,3 | |
| Müügitulu muutus | 117 154 € → 175 199 € | +14,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725112233
- Mobiil+3725113322
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 175 199 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 175 199 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 117 154 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 112 917 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 92 966 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 48 316 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 57 842 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 7898 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 175 199 € | 117 154 € | 112 917 € | 92 966 € | 48 316 € | 57 842 € | 7898 € |
| Ärikasum | 54 578 € | 10 397 € | 8565 € | 62 101 € | 131 722 € | 30 421 € | 5089 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 50 639 € | 6867 € | 5776 € | 62 101 € | 131 722 € | 30 421 € | 5089 € |
| Aruandeaasta kasum | 50 639 € | 6867 € | 5776 € | 62 101 € | 131 722 € | 30 421 € | 5089 € |
| Tööjõukulud | 19 267 € | 19 267 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 5111 € | 2907 € | 2179 € | 5603 € | 2147 € | 1169 € | — |
| Varad kokku | 501 005 € | 389 877 € | 379 259 € | 387 289 € | 379 682 € | 429 163 € | 391 289 € |
| sh käibevarad | 236 168 € | 119 929 € | 106 404 € | 113 335 € | 100 125 € | 147 459 € | 161 549 € |
| sh põhivarad | 264 837 € | 269 948 € | 272 855 € | 273 954 € | 279 557 € | 281 704 € | 229 740 € |
| sh raha | 154 992 € | 31 242 € | 17 400 € | 7255 € | 3275 € | 3736 € | 45 142 € |
| Omakapital | 433 407 € | 382 768 € | 375 901 € | 370 125 € | 308 024 € | 176 302 € | 145 881 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 380 168 € | 373 301 € | 367 525 € | 305 424 € | 173 702 € | 143 281 € | 138 192 € |
| Lühiajalised kohustised | 67 598 € | 7109 € | 3358 € | 5228 € | 2922 € | 1125 € | 1842 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 11 936 € | 68 736 € | 251 736 € | 243 566 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 59 689 € | 13 304 € | 10 744 € | 67 704 € | 133 869 € | 31 590 € | — |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 30.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,5 % | 98,2 % | 99,1 % | 95,6 % | 81,1 % | 41,1 % | 37,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 28,9 % | 5,9 % | 5,1 % | 66,8 % | 272,6 % | 52,6 % | 64,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.