Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14462106

Vimix Servis OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14462106
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 202591 366 €
  • KMKR numberEE102264456

Usaldusväärsuse indeks

55/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 03.04.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 03.04.2018 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Vimix Servis OÜ
Registrikood
14462106
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
03.04.2018
KMKR number
EE102264456
Aadress
Lääne-Viru maakond, Viru-Nigula vald, Kunda linn, Ehitajate tn 9

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu91 366 €+13,7
Müügitulu muutus95 677 € → 91 366 €-1,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
95311Mootorsõidukite remont ja hooldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €24 tuh €48 tuh €72 tuh €96 tuh €2019202020212022202395 677 €202491 366 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 91 366 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202591 366 €
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202595 677 €
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200895 217 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200871 717 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200869 389 €
2020Muude transpordivahendite remont ja hooldus EMTAK 200875 580 €
2019Muude transpordivahendite remont ja hooldus EMTAK 200864 035 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012342018201942020202120222023202432025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20243
20234
20224
20214
20204
20192
20182

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu91 366 €95 677 €95 217 €71 717 €69 389 €75 580 €64 035 €
Ärikasum enne makse−1930 €14 850 €1335 €−5832 €−3286 €−6293 €531 €
Aruandeaasta kasum−1930 €14 850 €1335 €−5832 €−3286 €−6293 €531 €
Tööjõukulud37 212 €34 215 €35 356 €28 665 €29 039 €28 708 €14 538 €
Varad kokku20 761 €20 723 €4047 €247 €6742 €590 €3484 €
sh käibevarad20 761 €20 723 €4047 €247 €6742 €590 €3484 €
sh raha3093 €2264 €3284 €247 €5752 €44,00 €
Omakapital−680 €1250 €−13 600 €−14 346 €−8541 €−5256 €1038 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised21 441 €19 473 €17 647 €14 593 €15 283 €5846 €2446 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3344442
Omakapitali osakaal varadest−3,3 %6,0 %−336,1 %−5808,1 %−126,7 %−890,8 %29,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust−2,1 %15,5 %1,4 %−8,1 %−4,7 %−8,3 %0,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang