Registrikaart · Äriregistri kanne 14463815
Rebelsoul OÜ
- Registrikood14463815
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025648 283 €
- KMKR numberEE102067093
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Rebelsoul OÜ
- Registrikood
- 14463815
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.04.2018
- KMKR number
- EE102067093
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Ravila tn 16
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 648 283 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 567 117 € → 648 283 € | +4,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255565176
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47831 | Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük | Põhitegevusala |
| 90202 | Muusikute lavaline tegevus | |
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | |
| 95321 | Mootorrataste remont ja hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 409 633 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 409 633 € |
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 169 224 € |
| 2025 | Mootorrataste remont ja hooldus EMTAK 2025 | 65 891 € |
| 2025 | Muusikute lavaline tegevus EMTAK 2025 | 3535 € |
| 2024 | Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 361 628 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 112 123 € |
| 2024 | Mootorrataste remont ja hooldus EMTAK 2025 | 90 407 € |
| 2024 | Muusikute lavaline tegevus EMTAK 2025 | 2959 € |
| 2023 | Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete müük, hooldus ja remont EMTAK 2008 | 140 966 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 137 079 € |
| 2023 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 1550 € |
| 2022 | Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete müük, hooldus ja remont EMTAK 2008 | 131 859 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 85 321 € |
| 2022 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 1850 € |
| 2021 | Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete müük, hooldus ja remont EMTAK 2008 | 92 768 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 62 698 € |
| 2021 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 750 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 73 748 € |
| 2020 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 450 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 39 680 € |
| 2019 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 1050 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 648 283 € | 567 117 € | 279 595 € | 219 030 € | 156 216 € | 74 198 € | 40 730 € |
| Ärikasum enne makse | 177 € | 3495 € | 5739 € | 8536 € | 245 € | 199 € | 41,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 177 € | 3495 € | 5739 € | 8536 € | 245 € | 199 € | 41,00 € |
| Tööjõukulud | 41 770 € | 19 346 € | 34 913 € | 24 273 € | 18 702 € | 10 194 € | 1844 € |
| Varad kokku | 366 252 € | 165 004 € | 63 422 € | 30 923 € | 14 213 € | 6217 € | 4409 € |
| sh käibevarad | 79 041 € | 78 314 € | 16 217 € | 9253 € | 8649 € | 2148 € | 3541 € |
| sh raha | 18 338 € | 69 773 € | 7456 € | 3463 € | — | — | — |
| Omakapital | 21 041 € | 20 864 € | 17 369 € | 11 630 € | 3094 € | 2849 € | 2650 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 139 131 € | 100 640 € | 21 281 € | 19 293 € | 8219 € | 3368 € | 1759 € |
| Pikaajalised kohustised | 206 080 € | 43 500 € | 24 772 € | 0,00 € | 2900 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 5,7 % | 12,6 % | 27,4 % | 37,6 % | 21,8 % | 45,8 % | 60,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,0 % | 0,6 % | 2,1 % | 3,9 % | 0,2 % | 0,3 % | 0,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.