Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14469290

CUUR OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14469290
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202541 683 €
  • KMKR numberEE102065448

Usaldusväärsuse indeks

38/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 12.04.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 12.04.2018 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
CUUR OÜ
Registrikood
14469290
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
12.04.2018
KMKR number
EE102065448
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Mäepealse tn 4-19

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 38 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu41 683 €+10,6
Müügitulu muutus71 740 € → 41 683 €-12,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
73111Reklaamiagentuuride tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €221 tuh €443 tuh €664 tuh €886 tuh €2019: 458 796 €20192020: 480 863 €20202021: 885 699 €885 699 €20212022: 198 307 €20222023: 117 640 €20232024: 71 740 €20242025: 41 683 €41 683 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Reklaamiagentuuride tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 41 683 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 202541 683 €
2024Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 202571 740 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008117 640 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008198 307 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008885 699 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008480 863 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008458 796 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
013452018: 220182019: 220192020: 5520202021: 320212022: 220222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20222
20213
20205
20192
20182

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu41 683 €71 740 €117 640 €198 307 €885 699 €480 863 €458 796 €
Ärikasum enne makse2625 €−3316 €3504 €−17 404 €−72 202 €52 862 €44 904 €
Aruandeaasta kasum2625 €−3316 €3504 €−21 544 €−72 202 €50 010 €44 904 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €21 162 €207 735 €8474 €29 647 €
Varad kokku14 558 €12 418 €16 198 €16 439 €69 034 €192 895 €81 024 €
sh käibevarad14 558 €12 418 €16 198 €16 439 €60 405 €192 895 €81 024 €
sh raha10 985 €9398 €9293 €11 885 €2844 €256 €17 409 €
Omakapital14 196 €11 572 €14 887 €11 383 €32 927 €105 129 €55 119 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised362 €846 €1311 €5056 €36 107 €87 766 €25 905 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0002352
Omakapitali osakaal varadest97,5 %93,2 %91,9 %69,2 %47,7 %54,5 %68,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust6,3 %-4,6 %3,0 %-10,9 %-8,2 %10,4 %9,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang