HeneRal OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 41 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14471246
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202524 157 €
- KMKR numberEE102065532
Üldandmed
- Ärinimi
- HeneRal OÜ
- Registrikood
- 14471246
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.04.2018
- KMKR number
- EE102065532
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Viljandi mnt 48
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
64/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 24 157 € | +8,4 |
| Müügitulu muutus | 4284 € → 24 157 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256131544
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43221 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 22 437 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 22 437 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 1720 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 1925 € |
| 2024 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2025 | 1664 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 695 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 54 318 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 87 751 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 12 365 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 37 189 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 65 583 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 157 € | 4284 € | 54 318 € | 87 751 € | 12 365 € | 37 189 € | 65 583 € |
| Ärikasum enne makse | −1256 € | −28 275 € | 492 € | 18 903 € | 1632 € | −6616 € | 16 492 € |
| Aruandeaasta kasum | −1256 € | −28 275 € | 492 € | 18 903 € | 1632 € | −6616 € | 16 492 € |
| Tööjõukulud | 1248 € | 239 € | 12 612 € | 18 451 € | 0,00 € | 4085 € | — |
| Varad kokku | 32 767 € | 38 117 € | 69 303 € | 66 435 € | 50 001 € | 50 152 € | 33 741 € |
| sh käibevarad | 18 032 € | 19 811 € | 47 368 € | 49 351 € | 32 367 € | 31 968 € | 15 007 € |
| sh raha | 8250 € | 5215 € | 9965 € | 10 589 € | — | — | 0,00 € |
| Omakapital | 16 384 € | 17 640 € | 44 245 € | 43 753 € | 28 557 € | 26 925 € | 33 541 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 5285 € | 7354 € | 9855 € | 4996 € | 3727 € | 4368 € | 200 € |
| Pikaajalised kohustised | 11 098 € | 13 123 € | 15 203 € | 17 686 € | 17 717 € | 18 859 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,0 % | 46,3 % | 63,8 % | 65,9 % | 57,1 % | 53,7 % | 99,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -5,2 % | -660,0 % | 0,9 % | 21,5 % | 13,2 % | -17,8 % | 25,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.