Registrikaart · Äriregistri kanne 14473788
MP Holdings OÜ
- Registrikood14473788
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025226 276 €
- KMKR numberEE102165953
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MP Holdings OÜ
- Registrikood
- 14473788
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.04.2018
- KMKR number
- EE102165953
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Staapli tn 4-41
- Aadress kehtib alates
- 10.04.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Maarja Pärt | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Maarja Pärt | Juhatuse liige | 12.05.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Maarja Pärt | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 226 276 € | +17,3 | |
| Müügitulu muutus | 244 587 € → 226 276 € | -2,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 170 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 170 000 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 38 505 € |
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 17 771 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 122 300 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 84 524 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 37 763 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 170 295 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 26 377 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 25 000 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 151 555 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 13 634 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 205 246 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 148 117 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 125 100 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 59 722 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 87 009 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 21 417 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 226 276 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 226 276 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 226 276 € | 244 587 € | 221 672 € | 165 189 € | 353 363 € | 184 822 € | 108 426 € |
| Ärikasum | 61 932 € | 57 604 € | 987 235 € | 346 762 € | 1 440 268 € | 491 893 € | 310 497 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 87 434 € | 2 723 262 € | 1 997 195 € | 614 418 € | 1 440 293 € | 491 902 € | 311 699 € |
| Aruandeaasta kasum | 87 434 € | 2 635 762 € | 1 997 195 € | 614 418 € | 1 440 293 € | 491 902 € | 311 699 € |
| Tööjõukulud | 49 823 € | 25 161 € | 27 991 € | 30 536 € | 30 536 € | 30 536 € | 7634 € |
| Põhivarade kulum | 20 966 € | 23 676 € | 19 646 € | 2455 € | — | — | — |
| Varad kokku | 7 249 603 € | 7 152 091 € | 4 869 225 € | 2 867 685 € | 2 259 510 € | 813 279 € | 318 562 € |
| sh käibevarad | 1 972 463 € | 3 052 570 € | 2 915 301 € | 1 396 131 € | 1 780 844 € | 595 374 € | 100 658 € |
| sh põhivarad | 5 277 140 € | 4 099 521 € | 1 953 924 € | 1 471 554 € | 478 666 € | 217 905 € | 217 904 € |
| sh raha | 403 328 € | 1 824 302 € | 478 932 € | 184 994 € | 74 514 € | 100 565 € | — |
| Omakapital | 7 231 204 € | 7 143 769 € | 4 858 007 € | 2 860 813 € | 2 243 895 € | 803 602 € | 311 700 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 7 141 270 € | 4 505 507 € | 2 858 312 € | 2 243 895 € | 803 602 € | 311 700 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 18 399 € | 8322 € | 11 218 € | 6872 € | 15 615 € | 9677 € | 6862 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 82 898 € | 81 280 € | 1 006 881 € | 349 217 € | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 28.07.2026 | 04.07.2025 | 09.10.2024 | 12.12.2023 | 24.08.2022 | 01.07.2021 | 27.10.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | — | — | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,7 % | 99,9 % | 99,8 % | 99,8 % | 99,3 % | 98,8 % | 97,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 38,6 % | 1077,6 % | 901,0 % | 371,9 % | 407,6 % | 266,1 % | 287,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.