Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14474397

Luik Construction OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14474397
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 2025127 304 €
  • KMKR numberEE102368828

Usaldusväärsuse indeks

71/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 23.04.2018Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 23.04.2018 2018, Esimene aruanne 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Luik Construction OÜ
Registrikood
14474397
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
23.04.2018
KMKR number
EE102368828
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Järvajõe küla, Metsluige
Aadress kehtib alates
27.02.2026

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Paul Luik100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Paul LuikJuhatuse liige23.04.2018

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Paul Luikotsene osalus19.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu127 304 €+15
Müügitulu muutus45 900 € → 127 304 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
42991Mujal liigitamata rajatiste ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €32 tuh €64 tuh €95 tuh €127 tuh €201920202021202220232024127 304 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mujal liigitamata rajatiste ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 127 304 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2025127 304 €
2024Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 202545 900 €
2023Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 200864 839 €
2022Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 200862 079 €
2021Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 200824 100 €
2020Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 200848 755 €
2019Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 20084900 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
01122220192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20200
20192

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu127 304 €45 900 €64 839 €62 079 €24 100 €48 755 €4900 €
Ärikasum20 778 €−14 468 €−13 900 €−4764 €−6258 €29 949 €1808 €
Kasum enne tulumaksustamist19 213 €−14 473 €−13 903 €−4584 €−6258 €29 949 €1808 €
Aruandeaasta kasum19 213 €−14 473 €−13 903 €−4584 €−6258 €29 949 €1808 €
Tööjõukulud19 914 €14 408 €22 366 €21 559 €11 054 €319 €0,00 €
Põhivarade kulum2697 €3719 €4897 €4723 €2334 €2133 €492 €
Varad kokku21 537 €7811 €13 813 €25 880 €27 185 €33 695 €3531 €
sh käibevarad10 019 €352 €2923 €14 209 €14 911 €21 788 €1958 €
sh põhivarad11 518 €7459 €10 890 €11 671 €12 274 €11 907 €1573 €
sh raha463 €192 €172 €
Omakapital15 920 €−3293 €11 180 €25 083 €27 167 €33 425 €3476 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum−5793 €8680 €22 583 €27 167 €33 425 €3476 €1668 €
Lühiajalised kohustised5617 €11 104 €2633 €797 €18,00 €270 €55,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111110
Ärikasum enne kulumit23 475 €−10 749 €−9003 €−41,00 €−3924 €32 082 €2300 €
Aruanne esitatud14.05.202603.06.202523.06.202430.06.202312.03.202328.04.202217.10.2020
Omakapitali osakaal varadest73,9 %−42,2 %80,9 %96,9 %99,9 %99,2 %98,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust15,1 %−31,5 %−21,4 %−7,4 %−26,0 %61,4 %36,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang