Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14476203

HAPSAL BLOOM OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 218 €
  • Registrikood14476203
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20231195 €
  • KMKR numberEE102065354
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 218 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

0/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 24.04.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 24.04.2018 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
HAPSAL BLOOM OÜ
Registrikood
14476203
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
24.04.2018
KMKR number
EE102065354
Aadress
Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, L. Koidula tn 11b

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 0 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu1195 €0
Müügitulu muutus7923 € → 1195 €-15
Maksuvõlgnimekirjas 218 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €7595 €15 tuh €23 tuh €30 tuh €201930 380 €2020202120221195 €2023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2023. aastal 1195 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20081195 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20084366 €
2022Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 20083557 €
2021Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200828 143 €
2020Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200830 380 €
2019Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 200825 093 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222018220192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20211
20201
20192
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €1195 €7923 €28 143 €30 380 €25 093 €
Ärikasum enne makse−4,00 €2502 €104 €−1262 €−3669 €−2358 €−5856 €
Aruandeaasta kasum−4,00 €2502 €104 €−1262 €−3669 €−2358 €−5856 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €521 €12 688 €12 208 €9810 €
Varad kokku1,00 €5,00 €2098 €3168 €6711 €6873 €9084 €
sh käibevarad1,00 €5,00 €5,00 €91,00 €1449 €315 €486 €
sh raha1,00 €5,00 €5,00 €18,00 €932 €315 €337 €
Omakapital−2443 €−7539 €−10 041 €−10 145 €−8883 €−5214 €−2856 €
sh osa- või aktsiakapital3000 €3000 €3000 €3000 €3000 €3000 €3000 €
Lühiajalised kohustised2444 €7544 €10 810 €11 984 €14 265 €10 758 €10 611 €
Pikaajalised kohustised0,00 €1329 €1329 €1329 €1329 €1329 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000112
Omakapitali osakaal varadest−244 300,0 %−150 780,0 %−478,6 %−320,2 %−132,4 %−75,9 %−31,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust8,7 %−15,9 %−13,0 %−7,8 %−23,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 218 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang