Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14476344

BF Marketing OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14476344
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202534 531 €

Usaldusväärsuse indeks

66/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 24.04.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 24.04.2018 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
BF Marketing OÜ
Registrikood
14476344
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
24.04.2018
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veerenni tn 15-42

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu34 531 €+9,8
Müügitulu muutus15 552 € → 34 531 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
85599Muu mujal liigitamata õpePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €8633 €17 tuh €26 tuh €35 tuh €2019: 8253 €20192020: 8048 €20202021: 4021 €20212022: 2788 €20222023: 4190 €20232024: 15 552 €20242025: 34 531 €34 531 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu mujal liigitamata õpe teenis ettevõte 2025. aastal 34 531 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 202534 531 €
2024Kõnekeskuste tegevus EMTAK 202512 852 €
2024Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 20252700 €
2023Kõnekeskuste tegevus EMTAK 20084190 €
2022Kõnekeskuste tegevus EMTAK 20082788 €
2021Kõnekeskuste tegevus EMTAK 20084021 €
2020Kõnekeskuste tegevus EMTAK 20088048 €
2019Kõnekeskuste tegevus EMTAK 20088253 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112018: 020182019: 1120192020: 120202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20240
20230
20220
20210
20201
20191
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu34 531 €15 552 €4190 €2788 €4021 €8048 €8253 €
Ärikasum enne makse27 675 €14 637 €4086 €2190 €3457 €1150 €−758 €
Aruandeaasta kasum27 675 €14 637 €4086 €2190 €3457 €1150 €−758 €
Tööjõukulud6094 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €6251 €8670 €
Varad kokku57 272 €29 597 €14 960 €10 874 €8684 €5227 €2724 €
sh käibevarad57 272 €29 597 €14 960 €10 827 €8355 €4646 €2724 €
sh raha57 120 €29 445 €14 732 €10 297 €7049 €4162 €1920 €
Omakapital57 272 €29 597 €14 960 €10 874 €8684 €5227 €1477 €
sh osa- või aktsiakapital2600 €2600 €2600 €2600 €2600 €2600 €2600 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €1247 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1000011
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %54,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust80,1 %94,1 %97,5 %78,6 %86,0 %14,3 %-9,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang