Registrikaart · Äriregistri kanne 14477361
SalaMaja OÜ
- Registrikood14477361
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025166 872 €
- KMKR numberEE102118780
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 5909 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- SalaMaja OÜ
- Registrikood
- 14477361
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.04.2018
- KMKR number
- EE102118780
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi vald, Puiatu küla, Kuivati
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 166 872 € | +16,1 | |
| Müügitulu muutus | 110 332 € → 166 872 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 5909 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256220273
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 91301 | Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 166 872 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused EMTAK 2025 | 166 872 € |
| 2024 | Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused EMTAK 2025 | 110 332 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 89 822 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 83 195 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 105 222 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 28 387 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 29 849 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 166 872 € | 110 332 € | 89 822 € | 83 195 € | 105 222 € | 28 387 € | 29 849 € |
| Ärikasum enne makse | −16 890 € | 12 977 € | 4488 € | 3484 € | 3335 € | 1583 € | −4544 € |
| Aruandeaasta kasum | −16 890 € | 12 977 € | 4488 € | 3484 € | 3335 € | 1583 € | −4544 € |
| Tööjõukulud | 76 504 € | 50 416 € | 28 553 € | 29 087 € | 31 113 € | 9092 € | 16 307 € |
| Varad kokku | 40 474 € | 48 413 € | 49 558 € | 50 048 € | 60 434 € | 10 633 € | 31 680 € |
| sh käibevarad | 5690 € | 9632 € | 6500 € | 2325 € | 33 247 € | 4611 € | 23 468 € |
| sh raha | 113 € | 4055 € | 2399 € | 76,00 € | 4955 € | 599 € | 520 € |
| Omakapital | 15 705 € | 32 595 € | 19 618 € | 15 130 € | 11 646 € | 5811 € | 4229 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 24 769 € | 15 818 € | 25 440 € | 30 418 € | 28 788 € | 4822 € | 27 451 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 4500 € | 4500 € | 20 000 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,8 % | 67,3 % | 39,6 % | 30,2 % | 19,3 % | 54,7 % | 13,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -10,1 % | 11,8 % | 5,0 % | 4,2 % | 3,2 % | 5,6 % | -15,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 5909 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.