Registrikaart · Äriregistri kanne 14478260
Workland Tallinn OÜ
- Registrikood14478260
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025513 259 €
- KMKR numberEE102068319
- Sellel aadressil on registreeritud 234 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Workland Tallinn OÜ
- Registrikood
- 14478260
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.04.2018
- KMKR number
- EE102068319
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Hobujaama tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 513 259 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 549 016 € → 513 259 € | -2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726654445
- Telefon+3726654444
- Veebilehtwrkland.com
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 513 259 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 513 259 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 549 016 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 526 514 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 530 738 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 409 099 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 243 925 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 258 977 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 513 259 € | 549 016 € | 526 514 € | 530 738 € | 409 099 € | 243 925 € | 258 977 € |
| Ärikasum enne makse | 17 590 € | 35 070 € | 54 067 € | 67 381 € | −116 222 € | −205 417 € | −62 538 € |
| Aruandeaasta kasum | 17 590 € | 35 070 € | 54 067 € | 67 381 € | −116 222 € | −205 417 € | −62 538 € |
| Tööjõukulud | 82 431 € | 102 185 € | 64 008 € | 63 984 € | 51 624 € | 57 542 € | 50 212 € |
| Varad kokku | 318 271 € | 269 737 € | 261 753 € | 330 453 € | 335 393 € | 472 810 € | 185 612 € |
| sh käibevarad | 79 152 € | 58 468 € | 22 749 € | 43 840 € | 2188 € | 21 007 € | 18 901 € |
| sh raha | 18 809 € | 1895 € | 675 € | 28 344 € | 170 € | 534 € | 2,00 € |
| Omakapital | 165 829 € | 148 139 € | 108 721 € | 54 654 € | −12 727 € | −317 805 € | −112 388 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2501 € | 2501 € | 2501 € | 2501 € | 2501 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 97 768 € | 80 274 € | 66 040 € | 95 941 € | 89 401 € | 118 775 € | 45 220 € |
| Pikaajalised kohustised | 54 674 € | 41 324 € | 86 992 € | 179 858 € | 258 719 € | 671 840 € | 252 780 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 52,1 % | 54,9 % | 41,5 % | 16,5 % | −3,8 % | −67,2 % | −60,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,4 % | 6,4 % | 10,3 % | 12,7 % | −28,4 % | −84,2 % | −24,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.