Registrikaart · Äriregistri kanne 14478975
Phoenix Corporation OÜ
- Registrikood14478975
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 2024214 826 €
- Sellel aadressil on registreeritud 116 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Phoenix Corporation OÜ
- Registrikood
- 14478975
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.04.2018
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Parda tn 4
- Aadress kehtib alates
- 27.04.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Swapneel Jain | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Swapneel Jain | Juhatuse liige | 27.04.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Swapneel Jain | otsene osalus | 15.01.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 214 826 € | +17,1 | |
| Müügitulu muutus | 419 414 € → 214 826 € | -14,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+919636920713
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47911 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2024. aastal 214 826 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 214 826 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 419 414 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 296 283 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 300 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 34,00 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 78 363 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 214 826 € | 419 414 € | 296 283 € | 300 € | 34,00 € | 78 363 € |
| Ärikasum | −56 912 € | 18 592 € | 57 014 € | −4,00 € | −4420 € | 6206 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −55 651 € | 17 678 € | 58 304 € | −4,00 € | −4367 € | 6206 € |
| Aruandeaasta kasum | −55 651 € | 17 678 € | 58 304 € | −4,00 € | −4367 € | 6206 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 660 € | 660 € | 660 € | — | — | — |
| Varad kokku | 53 673 € | 94 329 € | 87 107 € | 2628 € | 18 616 € | 23 131 € |
| sh käibevarad | 42 329 € | 82 325 € | 74 443 € | 2628 € | 18 616 € | 23 131 € |
| sh põhivarad | 11 344 € | 12 004 € | 12 664 € | — | — | — |
| sh raha | 6930 € | 5975 € | 49 361 € | — | 74,00 € | 3181 € |
| Omakapital | 22 959 € | 78 610 € | 60 932 € | 2628 € | 18 382 € | 22 749 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 78 610 € | 60 932 € | 2628 € | 2632 € | 22 749 € | 16 543 € |
| Lühiajalised kohustised | 30 714 € | 15 719 € | 26 175 € | 0,00 € | 234 € | 382 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −56 252 € | 19 252 € | 57 674 € | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 03.12.2025 | 09.11.2024 | 15.01.2024 | 27.07.2022 | 13.12.2021 | 31.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,8 % | 83,3 % | 70,0 % | 100,0 % | 98,7 % | 98,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −25,9 % | 4,2 % | 19,7 % | −1,3 % | −12 844,1 % | 7,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.