Maitsar Grupp OÜ
- Registrikood14480682
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20262
- Müügitulu 2025180 049 €
- KMKR numberEE102068908
Üldandmed
- Ärinimi
- Maitsar Grupp OÜ
- Registrikood
- 14480682
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.05.2018
- KMKR number
- EE102068908
- Aadress
- Võru maakond, Rõuge vald, Saru küla, Vana-Mati
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
58/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 180 049 € | +16,4 |
| Müügitulu muutus | 181 884 € → 180 049 € | -0,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37259187230
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02201 | Metsavarumine | Põhitegevusala |
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Metsavarumine teenis ettevõte 2025. aastal 95 558 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 95 558 € |
| 2025 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 84 491 € |
| 2024 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 154 818 € |
| 2024 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 27 066 € |
| 2023 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 188 683 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 31 309 € |
| 2022 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 151 138 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 124 728 € |
| 2021 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 76 450 € |
| 2021 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 55 708 € |
| 2021 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 2187 € |
| 2020 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 57 678 € |
| 2020 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 22 444 € |
| 2019 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 54 950 € |
| 2019 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 13 520 € |
| 2019 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 10 885 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2026 | 2 |
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 180 049 € | 181 885 € | 219 992 € | 275 866 € | 134 345 € | 80 122 € | 79 355 € |
| Ärikasum enne makse | 5734 € | −30 699 € | 2510 € | 24 277 € | 4715 € | 2476 € | 28 622 € |
| Aruandeaasta kasum | 5734 € | −30 699 € | 2510 € | 24 277 € | 4715 € | 2476 € | 28 622 € |
| Tööjõukulud | 32 161 € | 26 439 € | 25 921 € | 24 062 € | 23 495 € | 16 872 € | 7405 € |
| Varad kokku | 100 733 € | 111 799 € | 161 784 € | 177 565 € | 120 888 € | 126 462 € | 50 064 € |
| sh käibevarad | 15 420 € | 20 878 € | 45 403 € | 34 600 € | 11 832 € | 13 117 € | 19 027 € |
| sh raha | 1827 € | 1343 € | 5585 € | 1304 € | 4929 € | 11 425 € | 10 101 € |
| Omakapital | 56 772 € | 49 754 € | 80 453 € | 77 943 € | 53 666 € | 48 000 € | 45 274 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 26 181 € | 41 362 € | 44 236 € | 33 491 € | 27 367 € | 24 866 € | 4790 € |
| Pikaajalised kohustised | 17 780 € | 20 683 € | 37 095 € | 66 131 € | 39 855 € | 53 596 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 56,4 % | 44,5 % | 49,7 % | 43,9 % | 44,4 % | 38,0 % | 90,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,2 % | -16,9 % | 1,1 % | 8,8 % | 3,5 % | 3,1 % | 36,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.