Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14483143

Safety Solutions OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14483143
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 202493 600 €
  • KMKR numberEE102195318
  • Sellel aadressil on registreeritud 29 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

55/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 04.05.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 04.05.2018 2018, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Safety Solutions OÜ
Registrikood
14483143
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
04.05.2018
KMKR number
EE102195318
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Helgi tee 2
Aadress kehtib alates
09.10.2019

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Ingmar Lilienbach100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Ingmar LilienbachJuhatuse liige04.05.2018

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Ingmar Lilienbachotsene osalus22.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu93 600 €+13,8
Müügitulu muutus89 490 € → 93 600 €+1,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
47789Mujal liigitamata kaupade jaemüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €33 tuh €66 tuh €99 tuh €132 tuh €20192020131 627 €20212022202393 600 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mujal liigitamata kaupade jaemüük teenis ettevõte 2024. aastal 93 600 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 202593 600 €
2023Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 200889 490 €
2022Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 200871 755 €
2021Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008131 627 €
2020Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 200893 220 €
2019Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 200832 451 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111020182019202020212022202302024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu93 600 €89 490 €71 755 €131 627 €93 220 €32 451 €
Ärikasum15 942 €26 157 €2072 €−16 875 €12 689 €17 077 €
Kasum enne tulumaksustamist15 942 €26 157 €2072 €−16 875 €12 689 €17 077 €
Aruandeaasta kasum15 942 €26 157 €2070 €−16 876 €12 689 €17 077 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku86 921 €72 189 €45 719 €32 969 €69 836 €35 869 €
sh käibevarad86 921 €72 189 €45 719 €32 969 €69 836 €35 869 €
sh põhivarad0,00 €0,00 €
sh raha50 177 €56 749 €39 900 €29 539 €
Omakapital59 784 €43 841 €17 684 €15 614 €34 990 €22 300 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum43 841 €17 684 €15 614 €32 490 €17 077 €2723 €
Lühiajalised kohustised27 137 €28 348 €28 035 €17 355 €34 846 €13 569 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000000
Aruanne esitatud12.09.202514.11.202408.03.202405.03.202428.03.202322.03.2023
Omakapitali osakaal varadest68,8 %60,7 %38,7 %47,4 %50,1 %62,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust17,0 %29,2 %2,9 %−12,8 %13,6 %52,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang