M ARTS OÜ
- Registrikood14488057
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202534 180 €
Üldandmed
- Ärinimi
- M ARTS OÜ
- Registrikood
- 14488057
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.05.2018
- KMKR number
- —
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Vahakulmu küla, Vahakulmu keskus 2-12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
54/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 34 180 € | +9,8 |
| Müügitulu muutus | 31 040 € → 34 180 € | +3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 34 180 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 34 180 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 31 040 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 23 280 € |
| 2023 | Fotograafia EMTAK 2008 | 2375 € |
| 2022 | Fotograafia EMTAK 2008 | 10 978 € |
| 2021 | Fotograafia EMTAK 2008 | 8738 € |
| 2020 | Fotograafia EMTAK 2008 | 14 891 € |
| 2019 | Fotograafia EMTAK 2008 | 12 938 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 380 € | 31 666 € | 25 655 € | 10 978 € | 8738 € | 14 891 € | 12 938 € |
| Ärikasum enne makse | 15 743 € | 12 625 € | 15 367 € | −3118 € | 299 € | 44,00 € | 1115 € |
| Aruandeaasta kasum | 13 910 € | 12 625 € | 15 367 € | −3118 € | 299 € | 44,00 € | 1115 € |
| Tööjõukulud | 6039 € | 9896 € | 6315 € | 14 053 € | 8848 € | 14 573 € | 11 799 € |
| Varad kokku | 38 194 € | 28 422 € | 18 949 € | 743 € | 4380 € | 4516 € | 4452 € |
| sh käibevarad | 20 891 € | 8929 € | 7249 € | 743 € | 4380 € | 4516 € | 4452 € |
| sh raha | 4026 € | 1747 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 37 902 € | 28 042 € | 15 416 € | 48,00 € | 3166 € | 2867 € | 2823 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 292 € | 380 € | 3533 € | 695 € | 1214 € | 1649 € | 1629 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,2 % | 98,7 % | 81,4 % | 6,5 % | 72,3 % | 63,5 % | 63,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 40,5 % | 39,9 % | 59,9 % | -28,4 % | 3,4 % | 0,3 % | 8,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.