MarLe OÜ
- Registrikood14491585
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20258922 €
Üldandmed
- Ärinimi
- MarLe OÜ
- Registrikood
- 14491585
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.05.2018
- KMKR number
- —
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Vaikne tn 6b
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
55/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 8922 € | +4,4 |
| Müügitulu muutus | 6632 € → 8922 € | +10,4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 55901 | Muu majutus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu majutus teenis ettevõte 2025. aastal 8922 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu majutus EMTAK 2025 | 8922 € |
| 2024 | Kodumajutused EMTAK 2025 | 6632 € |
| 2023 | Kodumajutused EMTAK 2008 | 11 197 € |
| 2022 | Kodumajutused EMTAK 2008 | 8553 € |
| 2021 | Kodumajutused EMTAK 2008 | 5140 € |
| 2020 | Kodumajutused EMTAK 2008 | 3294 € |
| 2019 | Kodumajutused EMTAK 2008 | 5069 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8922 € | 6632 € | 11 197 € | 8553 € | 5140 € | 3294 € | 5069 € |
| Ärikasum enne makse | 5038 € | −2351 € | −1612 € | 4342 € | 125 € | 465 € | 2374 € |
| Aruandeaasta kasum | 5038 € | −2351 € | −1612 € | 4342 € | 125 € | 465 € | 2374 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 10 890 € | 5852 € | 8203 € | 9815 € | 5472 € | 5347 € | 4883 € |
| sh käibevarad | 10 890 € | 5852 € | 6504 € | 9815 € | 5472 € | 5347 € | 4883 € |
| sh raha | 10 890 € | 5852 € | 6504 € | 9815 € | 5472 € | 5347 € | 4883 € |
| Omakapital | 10 890 € | 5852 € | 8203 € | 9815 € | 5472 € | 5347 € | 4883 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 56,5 % | -35,4 % | -14,4 % | 50,8 % | 2,4 % | 14,1 % | 46,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.