Registrikaart · Äriregistri kanne 14492415
Falcon Trans OÜ
- Registrikood14492415
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 202513
- Müügitulu 20251 071 258 €
- KMKR numberEE102073171
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Falcon Trans OÜ
- Registrikood
- 14492415
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.05.2018
- KMKR number
- EE102073171
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Saue linn, Paju tn 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 13 töötajat viimases aruandes | +13 | |
| Müügitulu | 1 071 258 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 067 887 € → 1 071 258 € | +0,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725208211
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01621 | Loomakasvatuse abitegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Loomakasvatuse abitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 1 071 258 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 1 071 258 € |
| 2024 | Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 1 067 887 € |
| 2023 | Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 1 110 990 € |
| 2022 | Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 1 128 938 € |
| 2021 | Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 1 084 068 € |
| 2020 | Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 1 013 750 € |
| 2019 | Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 1 006 446 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 13 |
| 2024 | 13 |
| 2023 | 12 |
| 2022 | 12 |
| 2021 | 12 |
| 2020 | 11 |
| 2019 | 11 |
| 2018 | 11 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 071 258 € | 1 067 887 € | 1 110 990 € | 1 128 938 € | 1 084 068 € | 1 013 750 € | 1 006 446 € |
| Ärikasum enne makse | 11 217 € | −100 972 € | 15 321 € | 36 832 € | 103 589 € | 89 181 € | 120 667 € |
| Aruandeaasta kasum | 11 217 € | −100 972 € | 15 321 € | 36 832 € | 103 589 € | 89 181 € | 120 667 € |
| Tööjõukulud | 424 141 € | 424 377 € | 379 282 € | 400 779 € | 370 389 € | 326 732 € | 307 428 € |
| Varad kokku | 967 662 € | 1 048 902 € | 1 088 933 € | 1 016 820 € | 1 079 763 € | 1 057 405 € | 739 308 € |
| sh käibevarad | 293 278 € | 234 998 € | 324 035 € | 237 181 € | 275 140 € | 246 854 € | 264 490 € |
| sh raha | 30 544 € | 4812 € | 37 750 € | 1831 € | 36 996 € | 5630 € | 43 471 € |
| Omakapital | 355 529 € | 328 171 € | 428 798 € | 413 477 € | 368 997 € | 265 409 € | 176 228 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 339 587 € | 371 984 € | 359 057 € | 330 261 € | 294 835 € | 394 623 € | 343 552 € |
| Pikaajalised kohustised | 272 546 € | 348 747 € | 301 078 € | 273 082 € | 415 931 € | 397 373 € | 219 528 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 13 | 13 | 12 | 12 | 12 | 11 | 11 |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,7 % | 31,3 % | 39,4 % | 40,7 % | 34,2 % | 25,1 % | 23,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,0 % | -9,5 % | 1,4 % | 3,3 % | 9,6 % | 8,8 % | 12,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.