Veldran OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 1252 € seisuga 05.09.2026.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14493360
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202525 813 €
- KMKR numberEE102162723
Üldandmed
- Ärinimi
- Veldran OÜ
- Registrikood
- 14493360
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.05.2018
- KMKR number
- EE102162723
- Aadress
- Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Kootsi küla, Liisa
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
26/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 25 813 € | +8,6 |
| Müügitulu muutus | 24 676 € → 25 813 € | +1,4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 1252 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37258581245
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 25 813 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 25 813 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 24 676 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 37 925 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 27 068 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 45 196 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 28 378 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 47 562 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 813 € | 24 676 € | 37 925 € | 27 068 € | 45 196 € | 28 378 € | 47 562 € |
| Ärikasum enne makse | 1694 € | 1,00 € | 8868 € | −6527 € | −3329 € | 2254 € | 14 673 € |
| Aruandeaasta kasum | 1694 € | 1,00 € | 8868 € | −6527 € | −3329 € | 2254 € | 14 673 € |
| Tööjõukulud | 14 226 € | 13 166 € | 12 717 € | 10 637 € | 9606 € | 9414 € | 4335 € |
| Varad kokku | 27 983 € | 23 364 € | 22 096 € | 14 464 € | 28 061 € | 24 086 € | 20 966 € |
| sh käibevarad | 27 983 € | 23 364 € | 21 677 € | 13 417 € | 26 385 € | 21 782 € | 18 034 € |
| sh raha | 0,00 € | 52,00 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 22 030 € | 20 336 € | 20 335 € | 11 467 € | 17 994 € | 21 324 € | 19 070 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 5953 € | 3028 € | 1761 € | 2997 € | 10 067 € | 2762 € | 1896 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,7 % | 87,0 % | 92,0 % | 79,3 % | 64,1 % | 88,5 % | 91,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,6 % | 0,0 % | 23,4 % | -24,1 % | -7,4 % | 7,9 % | 30,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 1252 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.