Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14494394

Pyrocom OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 3911 €
  • Registrikood14494394
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20261
  • Müügitulu 2025184 818 €
  • KMKR numberEE102072279
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3911 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

20/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 24.05.2018Esimene aruanneViimane aruanne
Ajajoon: Asutatud 24.05.2018 2018, Esimene aruanne 2019, Viimane aruanne 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Pyrocom OÜ
Registrikood
14494394
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
24.05.2018
KMKR number
EE102072279
Aadress
Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Ebavere küla, Mägilinna

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 20 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu184 818 €+16,5
Müügitulu muutus321 054 € → 184 818 €-12,7
Maksuvõlgnimekirjas 3911 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
46859Muude keemiatoodete hulgimüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €80 tuh €161 tuh €241 tuh €321 tuh €2019: 289 434 €20192020: 189 989 €20202021: 302 692 €20212022: 271 669 €20222023: 207 194 €20232024: 321 054 €321 054 €20242025: 184 818 €184 818 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muude keemiatoodete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 184 818 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2025184 818 €
2024Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2025321 054 €
2023Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008207 194 €
2022Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008271 669 €
2021Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008302 692 €
2020Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008189 989 €
2019Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008289 434 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
023562019: 120192020: 6620202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 120252026: 112026
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20261
20251
20241
20231
20221
20211
20206
20191

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu184 818 €321 054 €207 194 €271 669 €302 692 €189 989 €289 434 €
Ärikasum enne makse−3439 €18 390 €16 205 €−93 301 €−3306 €−53 776 €−228 290 €
Aruandeaasta kasum−3439 €18 390 €16 205 €−93 301 €−3306 €−53 776 €−228 290 €
Tööjõukulud15 094 €56 105 €46 058 €76 782 €65 473 €47 517 €203 509 €
Varad kokku65 636 €81 018 €82 297 €92 059 €181 078 €218 704 €254 449 €
sh käibevarad22 973 €19 490 €21 704 €18 480 €62 870 €94 993 €105 264 €
sh raha9502 €2761 €6014 €3206 €15 352 €47 575 €5007 €
Omakapital10 559 €−46 002 €−64 392 €−80 597 €12 704 €−343 990 €−297 714 €
sh osa- või aktsiakapital10 000 €10 000 €10 000 €10 000 €10 000 €10 000 €2500 €
Lühiajalised kohustised55 077 €127 020 €146 689 €172 656 €51 543 €60 863 €225 663 €
Pikaajalised kohustised0,00 €116 831 €501 831 €326 500 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111116
Omakapitali osakaal varadest16,1 %-56,8 %-78,2 %-87,5 %7,0 %-157,3 %-117,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-1,9 %5,7 %7,8 %-34,3 %-1,1 %-28,3 %-78,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3911 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang