Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14496677

Secure Consent OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14496677
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20260
  • Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 8 aastat.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

40/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 29.05.2018Esimene aruanneViimane aruanne
Ajajoon: Asutatud 29.05.2018 2018, Esimene aruanne 2019, Viimane aruanne 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Secure Consent OÜ
Registrikood
14496677
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
29.05.2018
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.04 — 31.03
Aadress
Harju maakond, Viimsi vald, Miiduranna küla, Kristjani tee 4
Aadress kehtib alates
29.05.2018

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Taavi Kotka50 % · 1250 €Ainuomand01.09.2023
Osaühing Alving48,8 % · 1220 €Ainuomand01.09.2023
Secure Consent OÜ1,2 % · 30,00 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Taavi KotkaJuhatuse liige29.05.2018
Jaan PuusaagJuhatuse liige06.05.2019

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Taavi Kotkaotsene osalus04.09.2018
Jaan Puusaagkaudne osalus27.01.2020

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 40 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügituluaruandes ei kajastu0
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62091Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110201920202021202220232024202502026
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20260
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Ärikasum−228 €−276 €−145 €−286 €−620 €−381 €−116 €
Kasum enne tulumaksustamist11 148 €−12 848 €−16 394 €847 €44 429 €−396 €−247 €
Aruandeaasta kasum11 148 €−12 848 €−16 394 €847 €44 429 €−396 €−247 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku757 396 €706 248 €719 096 €725 980 €669 423 €277 719 €167 365 €
sh käibevarad4120 €38 033 €2519 €1093 €377 €979 €167 365 €
sh põhivarad753 276 €668 215 €716 577 €724 887 €669 046 €276 740 €
sh raha3949 €37 862 €2348 €922 €377 €979 €1449 €
Omakapital26 539 €15 391 €28 239 €44 633 €43 786 €−643 €−247 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum15 391 €28 239 €44 633 €43 786 €−643 €−247 €
Pikaajalised kohustised730 857 €690 857 €690 857 €681 347 €625 637 €278 362 €167 612 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Aruanne esitatud22.06.202626.06.202520.05.202427.06.202303.05.202219.05.202126.06.2020
Omakapitali osakaal varadest3,5 %2,2 %3,9 %6,1 %6,5 %−0,2 %−0,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang