Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14496810

InCaSe IT OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14496810
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202012 000 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 158 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

31/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 29.05.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 29.05.2018 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
InCaSe IT OÜ
Registrikood
14496810
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
29.05.2018
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Kuusalu vald, Pudisoo küla, Männimäe
Aadress kehtib alates
29.05.2018

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Estgard OÜ100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Tamara BobylovaJuhatuse liige29.05.2018
Erik HoekstraJuhatuse liige29.05.2018

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Tamara Bobylovaotsene osalus24.10.2018
Erik Hoekstraotsene osalus24.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 31 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu12 000 €+5,6
Müügitulu muutus175 000 € → 12 000 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
58291Muu tarkvara kirjastaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €44 tuh €88 tuh €131 tuh €175 tuh €175 000 €201912 000 €2020
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu tarkvara kirjastamine teenis ettevõte 2020. aastal 12 000 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2020Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 200812 000 €
2019Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008175 000 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €0,00 €0,00 €12 000 €175 000 €
Ärikasum0,00 €0,00 €−676 €−336 €−12 072 €7542 €117 330 €
Kasum enne tulumaksustamist0,00 €0,00 €−676 €−336 €−12 072 €7542 €117 330 €
Aruandeaasta kasum0,00 €0,00 €−676 €−336 €−12 072 €7542 €82 980 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku91 891 €91 891 €91 891 €92 973 €93 309 €105 381 €99 564 €
sh käibevarad91 891 €91 891 €91 891 €92 973 €93 309 €105 381 €99 564 €
sh raha5044 €5044 €5044 €5720 €6057 €20 009 €14 334 €
Omakapital81 886 €81 886 €81 886 €82 968 €83 304 €95 376 €87 834 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum76 886 €76 886 €77 562 €78 304 €90 376 €82 834 €−146 €
Lühiajalised kohustised10 005 €10 005 €10 005 €10 005 €10 005 €10 005 €11 730 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Aruanne esitatud15.04.202625.07.202502.05.202412.12.202322.06.202323.05.202230.10.2020
Omakapitali osakaal varadest89,1 %89,1 %89,1 %89,2 %89,3 %90,5 %88,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust62,8 %47,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang