Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14497139

Finshack OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14497139
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20220,00 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 710 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

25/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 29.05.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 29.05.2018 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Finshack OÜ
Registrikood
14497139
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
29.05.2018
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru väljak 2

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 25 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu0,00 €0
Müügitulu muutus85 556 € → 0,00 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62011ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €21 tuh €43 tuh €64 tuh €86 tuh €2019: 83 785 €20192020: 0,00 €20202021: 85 556 €85 556 €20212022: 0,00 €0,00 €2022
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2022. aastal 0,00 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2022Programmeerimine EMTAK 20080,00 €
2021Programmeerimine EMTAK 200885 556 €
2020Programmeerimine EMTAK 20080,00 €
2019Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200883 785 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112018: 1120182019: 120192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20191
20181

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €85 556 €0,00 €83 785 €
Ärikasum enne makse891 €2018 €−606 €−973 €81 835 €−418 €67 552 €
Aruandeaasta kasum1014 €1602 €−606 €−887 €64 977 €−418 €53 096 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €15 485 €
Varad kokku105 511 €123 016 €138 498 €169 402 €187 849 €133 949 €133 949 €
sh käibevarad105 511 €123 016 €138 498 €169 402 €187 849 €133 949 €133 949 €
sh raha105 346 €122 964 €138 447 €154 054 €183 367 €125 277 €125 277 €
Omakapital98 614 €97 600 €135 998 €152 604 €170 991 €106 014 €106 432 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised6897 €25 416 €2500 €16 798 €16 858 €27 935 €27 517 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000001
Omakapitali osakaal varadest93,5 %79,3 %98,2 %90,1 %91,0 %79,1 %79,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust75,9 %63,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang