RankBrain Meedia OÜ
- Registrikood14497292
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202429 293 €
Üldandmed
- Ärinimi
- RankBrain Meedia OÜ
- Registrikood
- 14497292
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.05.2018
- KMKR number
- —
- Aadress
- Valga maakond, Tõrva vald, Tõrva linn, Palu tn 20
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
46/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 29 293 € | +9,1 |
| Müügitulu muutus | 33 346 € → 29 293 € | -3,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Veebileht rankbrain.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2024. aastal 29 293 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 29 293 € |
| 2023 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 33 346 € |
| 2022 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 38 928 € |
| 2021 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 39 502 € |
| 2020 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 32 563 € |
| 2019 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 36 908 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 29 293 € | 33 346 € | 38 928 € | 39 502 € | 32 563 € | 36 908 € |
| Ärikasum enne makse | 917 € | −3100 € | −254 € | −3554 € | 3532 € | −2068 € |
| Aruandeaasta kasum | 917 € | −3100 € | −254 € | −3554 € | 3532 € | −2068 € |
| Tööjõukulud | 15 762 € | 19 548 € | 17 908 € | 19 857 € | 15 907 € | 16 678 € |
| Varad kokku | 1366 € | 3700 € | 662 € | 3280 € | 4768 € | 8130 € |
| sh käibevarad | 1366 € | 3700 € | 181 € | 2099 € | 4287 € | 7536 € |
| sh raha | 1181 € | 3700 € | — | — | — | 96,00 € |
| Omakapital | −2234 € | −3100 € | 174 € | 299 € | 3853 € | 436 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 488 € | 690 € | 915 € | 7694 € |
| Pikaajalised kohustised | 3600 € | 6800 € | 0,00 € | 2291 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | -163,5 % | -83,8 % | 26,3 % | 9,1 % | 80,8 % | 5,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,1 % | -9,3 % | -0,7 % | -9,0 % | 10,8 % | -5,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.