Registrikaart · Äriregistri kanne 14498765
TylerDurden OÜ
- Registrikood14498765
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202536 000 €
- KMKR numberEE102694233
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- TylerDurden OÜ
- Registrikood
- 14498765
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.05.2018
- KMKR number
- EE102694233
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Lahepea tn 15-29
- Aadress kehtib alates
- 08.07.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Priit Haldma | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Priit Haldma | Juhatuse liige | 31.05.2018 |
| Kärolin Vikkat | Juhatuse liige | 06.10.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Priit Haldma | otsene osalus | 08.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 36 000 € | +10 | |
| Müügitulu muutus | 34 046 € → 36 000 € | +1,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253311053
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 36 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 36 000 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 34 046 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 3120 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 8700 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 36 000 € | 34 046 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 3120 € | 8700 € |
| Ärikasum | 10 398 € | 32 326 € | −412 € | −12,00 € | −267 € | −15,00 € | 2088 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 399 € | 32 326 € | −412 € | −12,00 € | −267 € | −15,00 € | 2088 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 399 € | 32 326 € | −412 € | −12,00 € | −267 € | −15,00 € | 2088 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 6537 € | 1679 € | — | — | — | — | — |
| Varad kokku | 88 207 € | 52 828 € | 20 502 € | 20 914 € | 20 926 € | 4573 € | 4588 € |
| sh käibevarad | 15 957 € | 23 476 € | 4264 € | 4276 € | 4288 € | 4173 € | 4188 € |
| sh põhivarad | 72 250 € | 29 352 € | 16 238 € | 16 638 € | 16 638 € | 400 € | 400 € |
| sh raha | 12 297 € | 16 156 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 46 607 € | 36 208 € | 3882 € | 4294 € | 4306 € | 4573 € | 4588 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 33 708 € | 1382 € | 1794 € | 4306 € | 2073 € | 4588 € | 2100 € |
| Pikaajalised kohustised | 41 600 € | 16 620 € | 16 620 € | 16 620 € | 16 620 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 16 935 € | 34 005 € | — | — | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 03.08.2026 | 24.06.2025 | 30.06.2024 | 25.06.2023 | 21.08.2022 | 15.05.2021 | 15.05.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 52,8 % | 68,5 % | 18,9 % | 20,5 % | 20,6 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 28,9 % | 94,9 % | — | — | — | −0,5 % | 24,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.