Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14506134

MendEst OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14506134
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202554 800 €
  • KMKR numberEE102077601

Usaldusväärsuse indeks

52/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 12.06.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 12.06.2018 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
MendEst OÜ
Registrikood
14506134
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
12.06.2018
KMKR number
EE102077601
Osa- või aktsiakapital
2650 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Nõo vald, Nõo alevik, Kivi tn 3-21
Aadress kehtib alates
12.06.2018

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Maris Kirsimäe50,94 % · 1350 €Ainuomand01.09.2023
Kristjan Kirsimäe49,06 % · 1300 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Kristjan KirsimäeJuhatuse liige14.10.2024

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Maris Kirsimäeotsene osalus31.10.2018
Kristjan Kirsimäeotsene osalus31.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu54 800 €+11,6
Müügitulu muutus53 627 € → 54 800 €+0,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62101ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €14 tuh €27 tuh €41 tuh €55 tuh €2019ei kajastu2020202120222023202454 800 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 54 800 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Programmeerimine EMTAK 202554 800 €
2024Programmeerimine EMTAK 202553 627 €
2023Programmeerimine EMTAK 200816 655 €
2022Programmeerimine EMTAK 200812 278 €
2021Programmeerimine EMTAK 20081906 €
2019Programmeerimine EMTAK 20082213 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 54 800 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti54 800 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112018201920202021202220231202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20241
20230
20220
20210
20200
20190
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu54 800 €53 627 €16 655 €12 278 €1906 €0,00 €2213 €
Ärikasum15 017 €2000 €4179 €7882 €1496 €85,00 €−1763 €
Kasum enne tulumaksustamist15 018 €2000 €4179 €7882 €1496 €85,00 €−1763 €
Aruandeaasta kasum15 018 €2000 €4179 €7882 €1496 €85,00 €−1763 €
Tööjõukulud1271 €13 982 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum1523 €1067 €206 €
Varad kokku34 617 €22 291 €17 941 €12 323 €4444 €2735 €2650 €
sh käibevarad10 046 €10 564 €16 498 €12 323 €4444 €2735 €2650 €
sh põhivarad24 571 €11 727 €1443 €
sh raha6451 €9816 €15 430 €12 323 €4444 €2656 €2571 €
Omakapital33 310 €18 292 €16 292 €12 113 €4231 €2735 €2650 €
sh osa- või aktsiakapital2650 €2650 €2650 €2650 €2650 €2650 €2650 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum12 570 €10 570 €6391 €−1491 €−2987 €−3072 €−1309 €
Lühiajalised kohustised1307 €3707 €566 €210 €213 €0,00 €
Pikaajalised kohustised0,00 €292 €1083 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0100000
Ärikasum enne kulumit16 540 €3067 €4385 €
Aruanne esitatud03.07.202627.06.202527.05.202412.07.202314.10.202222.06.202107.12.2020
Omakapitali osakaal varadest96,2 %82,1 %90,8 %98,3 %95,2 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust27,4 %3,7 %25,1 %64,2 %78,5 %−79,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang