Registrikaart · Äriregistri kanne 14510791
Artflash OÜ
- Registrikood14510791
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2024126 404 €
- KMKR numberEE102229954
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Artflash OÜ
- Registrikood
- 14510791
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.06.2018
- KMKR number
- EE102229954
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.07 — 30.06
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Uus-Volta tn 9/1-32
- Aadress kehtib alates
- 15.09.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Natalia Sintcova | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 25.04.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Natalia Sintcova | Juhatuse liige | 20.06.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Natalia Sintcova | otsene osalus | 30.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 74 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 126 404 € | +15 | |
| Müügitulu muutus | 76 253 € → 126 404 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 90121 | Visuaalkunstiloome | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Visuaalkunstiloome teenis ettevõte 2024. aastal 126 404 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Visuaalkunstiloome EMTAK 2025 | 126 404 € |
| 2023 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 76 253 € |
| 2022 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 89 596 € |
| 2021 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 79 191 € |
| 2020 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 36 395 € |
| 2019 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 58 801 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedKogu 126 404 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 126 404 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2018 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 126 404 € | 76 253 € | 89 596 € | 79 191 € | 36 395 € | 58 801 € |
| Ärikasum | −19 523 € | −7958 € | 439 € | −2189 € | −12 559 € | 19 007 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −19 844 € | −7958 € | 400 € | −2189 € | −12 559 € | 19 007 € |
| Aruandeaasta kasum | −19 844 € | −7958 € | 400 € | −2189 € | −12 559 € | 19 007 € |
| Tööjõukulud | 39 244 € | 20 458 € | 19 758 € | 10 996 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 8059 € | 5205 € | 1022 € | 284 € | 24,00 € | — |
| Varad kokku | 128 627 € | 122 042 € | 120 625 € | 14 614 € | 11 324 € | 22 758 € |
| sh käibevarad | 10 308 € | 7006 € | 10 069 € | 13 786 € | 10 213 € | 22 758 € |
| sh põhivarad | 118 319 € | 115 036 € | 110 556 € | 828 € | 1111 € | — |
| sh raha | 7828 € | 4688 € | 7740 € | 11 704 € | 7650 € | 21 549 € |
| Omakapital | −19 965 € | −121 € | 7837 € | 7437 € | 9626 € | 22 185 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −2621 € | 5337 € | 4937 € | 7126 € | 19 685 € | 678 € |
| Lühiajalised kohustised | 57 547 € | 33 173 € | 112 788 € | 7177 € | 1698 € | 573 € |
| Pikaajalised kohustised | 91 045 € | 88 990 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | −11 464 € | −2753 € | 1461 € | −1905 € | −12 535 € | — |
| Aruanne esitatud | 08.08.2025 | 17.07.2024 | 15.01.2024 | 22.02.2023 | 18.10.2021 | 22.01.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | −15,5 % | −0,1 % | 6,5 % | 50,9 % | 85,0 % | 97,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −15,7 % | −10,4 % | 0,4 % | −2,8 % | −34,5 % | 32,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.