Petraitis ART OÜ
- Registrikood14512653
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2024167 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Petraitis ART OÜ
- Registrikood
- 14512653
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.06.2018
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 23-2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
32/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 167 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 240 € → 167 € | -9,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725158678
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96224 | Püsimeigiteenused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Püsimeigiteenused teenis ettevõte 2024. aastal 167 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Püsimeigiteenused EMTAK 2025 | 167 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 240 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 12 290 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 11 389 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 17 258 € |
| 2019 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 35 117 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 167 € | 240 € | 12 290 € | 11 389 € | 17 258 € | 35 117 € |
| Ärikasum enne makse | −91,00 € | −97,00 € | −126 € | −873 € | 374 € | 61,00 € | 152 € |
| Aruandeaasta kasum | −91,00 € | −97,00 € | −126 € | −873 € | 374 € | 61,00 € | 152 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 141 € | 189 € | 7575 € | 7624 € | 10 199 € | 17 673 € |
| Varad kokku | 11,00 € | 75,00 € | 364 € | 325 € | 7750 € | 2205 € | 7937 € |
| sh käibevarad | 11,00 € | 8,00 € | 200 € | 13,00 € | 7251 € | 1979 € | 7621 € |
| sh raha | 9,00 € | 8,00 € | — | 11,00 € | 2,00 € | 26,00 € | — |
| Omakapital | −16,00 € | 75,00 € | 171 € | 297 € | 1170 € | 796 € | 735 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 27,00 € | — | 193 € | 28,00 € | 6580 € | 1409 € | 7202 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | -145,5 % | 100,0 % | 47,0 % | 91,4 % | 15,1 % | 36,1 % | 9,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | -58,1 % | -52,5 % | -7,1 % | 3,3 % | 0,4 % | 0,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.