Registrikaart · Äriregistri kanne 14513170
DINO DIGITAL PVT. LTD. OÜ
- Registrikood14513170
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 20241 321 719 €
- KMKR numberEE102384938
- Sellel aadressil on registreeritud 239 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- DINO DIGITAL PVT. LTD. OÜ
- Registrikood
- 14513170
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.06.2018
- KMKR number
- EE102384938
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Tööstuse tn 75-71
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 1 321 719 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 544 433 € → 1 321 719 € | -4,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73111 | Reklaamiagentuuride tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Reklaamiagentuuride tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 1 321 719 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 1 321 719 € |
| 2023 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 1 544 433 € |
| 2022 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 2 213 348 € |
| 2021 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 617 431 € |
| 2019 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 4485 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 321 719 € | 1 544 433 € | 2 213 348 € | 617 431 € | 0,00 € | 4485 € |
| Ärikasum enne makse | 636 504 € | 369 195 € | −673 511 € | 756 641 € | 76 083 € | 7995 € |
| Aruandeaasta kasum | 636 504 € | 369 195 € | −673 511 € | 756 641 € | 76 083 € | 7995 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 649 419 € | 774 375 € | 479 181 € | 876 893 € | 122 164 € | 37 902 € |
| sh käibevarad | 1 637 733 € | 762 689 € | 467 495 € | 492 670 € | 122 164 € | 37 902 € |
| sh raha | 368 654 € | 23 513 € | 38 110 € | — | — | — |
| Omakapital | 1 202 913 € | 566 409 € | 197 214 € | 870 726 € | 114 085 € | 37 902 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 446 506 € | 207 966 € | 281 967 € | 6167 € | 8079 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,9 % | 73,1 % | 41,2 % | 99,3 % | 93,4 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 48,2 % | 23,9 % | -30,4 % | 122,5 % | — | 178,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.