Williams Rännakud OÜ
- Registrikood14514044
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 20245058 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Williams Rännakud OÜ
- Registrikood
- 14514044
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.06.2018
- KMKR number
- —
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Kesk tn 27
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
57/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 5058 € | +2,1 |
| Müügitulu muutus | 1389 € → 5058 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725052770
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 86992 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud mujal liigitamata tervishoiualad teenis ettevõte 2024. aastal 5058 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2025 | 5058 € |
| 2023 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 1389 € |
| 2022 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 4347 € |
| 2021 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 8956 € |
| 2020 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 3926 € |
| 2020 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 780 € |
| 2019 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 296 € |
| 2019 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 90,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5058 € | 1389 € | 4347 € | 8956 € | 4706 € | 386 € |
| Ärikasum enne makse | 890 € | −1500 € | −8,00 € | 4508 € | 5053 € | −1528 € |
| Aruandeaasta kasum | 890 € | −1500 € | −8,00 € | 4508 € | 5053 € | −1528 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 963 € | 2313 € | 1687 € | 290 € |
| Varad kokku | 2981 € | 2121 € | 3621 € | 4765 € | 3708 € | 2946 € |
| sh käibevarad | 2981 € | 2074 € | 3181 € | 3995 € | 2608 € | 1516 € |
| sh raha | 2931 € | 1789 € | 1956 € | 1775 € | 1245 € | 361 € |
| Omakapital | 2981 € | 2091 € | 3591 € | 3599 € | −909 € | −5962 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 30,00 € | 30,00 € | 1166 € | 4617 € | 8908 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 98,6 % | 99,2 % | 75,5 % | -24,5 % | -202,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 17,6 % | -108,0 % | -0,2 % | 50,3 % | 107,4 % | -395,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.