Registrikaart · Äriregistri kanne 14515877
Elstriine OÜ
- Registrikood14515877
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025135 210 €
- KMKR numberEE102164336
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2081 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Elstriine OÜ
- Registrikood
- 14515877
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.06.2018
- KMKR number
- EE102164336
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Põlva maakond, Räpina vald, Leevaku küla, Põlva mnt 6-7
- Aadress kehtib alates
- 25.05.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Hels Parvits | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Triin Raudnagel | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Hels Parvits | Juhatuse liige | 28.06.2018 |
| Triin Raudnagel | Juhatuse liige | 28.06.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Triin Raudnagel | otsene osalus | 22.10.2018 |
| Hels Parvits | otsene osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 135 210 € | +15,3 | |
| Müügitulu muutus | 122 217 € → 135 210 € | +3,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 2081 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255540321
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56221 | Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine teenis ettevõte 2025. aastal 135 210 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine EMTAK 2025 | 135 210 € |
| 2024 | Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine EMTAK 2025 | 122 217 € |
| 2023 | Muu toitlustamine EMTAK 2008 | 95 692 € |
| 2022 | Muu toitlustamine EMTAK 2008 | 82 018 € |
| 2021 | Muu toitlustamine EMTAK 2008 | 67 179 € |
| 2020 | Muu toitlustamine EMTAK 2008 | 71 334 € |
| 2019 | Muu toitlustamine EMTAK 2008 | 179 615 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 12.07.2018 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 135 210 € | 122 217 € | 95 692 € | 82 018 € | 67 179 € | 71 334 € | 179 615 € |
| Ärikasum | −590 € | 1823 € | 8,00 € | −1150 € | 870 € | −10 797 € | 11 091 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −590 € | 1823 € | 8,00 € | −1150 € | 870 € | −10 797 € | 11 091 € |
| Aruandeaasta kasum | −590 € | 1823 € | 8,00 € | −1150 € | 870 € | −10 797 € | 11 091 € |
| Tööjõukulud | 71 185 € | 55 446 € | 48 810 € | 36 883 € | 26 456 € | 35 089 € | 38 381 € |
| Varad kokku | 6113 € | 7864 € | 8231 € | 4631 € | 7563 € | 9245 € | 17 566 € |
| sh käibevarad | 6113 € | 7864 € | 8231 € | 4631 € | 7563 € | 9245 € | 17 566 € |
| sh raha | 1814 € | 7864 € | 4663 € | 2282 € | 5049 € | 6744 € | 15 185 € |
| Omakapital | 1255 € | 1845 € | 2522 € | 2514 € | 3664 € | 2794 € | 11 091 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1845 € | 22,00 € | 14,00 € | 1164 € | 294 € | 11 091 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 4858 € | 6019 € | 5709 € | 2117 € | 3899 € | 6451 € | 6475 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 4 |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 25.06.2025 | 25.06.2024 | 30.06.2023 | 24.06.2022 | 10.07.2021 | 27.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 20,5 % | 23,5 % | 30,6 % | 54,3 % | 48,4 % | 30,2 % | 63,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −0,4 % | 1,5 % | 0,0 % | −1,4 % | 1,3 % | −15,1 % | 6,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2081 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.