Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14519510

E-STONE OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 14 311 €
  • Registrikood14519510
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20228
  • Müügitulu 2022185 587 €
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 14 311 € seisuga 05.09.2026.
  • Sellel aadressil on registreeritud 99 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

49/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 04.07.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 04.07.2018 2018, Viimane aruanne 2022, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
E-STONE OÜ
Registrikood
14519510
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
04.07.2018
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pirita tee 20/4
Aadress kehtib alates
25.03.2024

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Everestum OÜ100 % · 2500 €Ainuomand25.03.2024

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Lauri Hansbergkõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige16.09.2024

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv8 töötajat viimases aruandes+8
Müügitulu185 587 €+16,5
Müügitulu muutus141 836 € → 185 587 €+9,3
Maksuvõlgnimekirjas 14 311 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €99 tuh €197 tuh €296 tuh €395 tuh €2019394 981 €20202021185 587 €2022
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2022. aastal 145 873 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008145 873 €
2022Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 200839 714 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008141 836 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008394 981 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008238 906 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
ElektritöödMajandustegevusteadeKehtiv10.08.2018

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Müügitulu riikide kaupa (2022)

Majandusaasta aruanded

Kogu 185 587 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti185 587 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
025792018201992020202182022
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20228
20217
20209
20195
20182

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2022202120202019
Müügitulu185 587 €141 836 €394 981 €238 906 €
Ärikasum−7838 €877 €−29 025 €−3095 €
Kasum enne tulumaksustamist−12 810 €457 €−29 780 €−3097 €
Aruandeaasta kasum−12 810 €457 €−29 780 €−3097 €
Tööjõukulud84 146 €55 796 €115 450 €57 636 €
Varad kokku23 478 €35 242 €55 896 €46 064 €
sh käibevarad23 478 €35 242 €55 896 €46 064 €
sh raha251 €487 €19 193 €10 737 €
Omakapital−39 046 €−26 236 €−29 193 €587 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum−28 736 €−29 193 €587 €3684 €
Lühiajalised kohustised62 524 €61 478 €85 089 €45 477 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)8795
Aruanne esitatud01.06.202321.06.202225.06.202101.07.2020
Omakapitali osakaal varadest−166,3 %−74,4 %−52,2 %1,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust−6,9 %0,3 %−7,5 %−1,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 14 311 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang