LiveSmart OÜ
- Registrikood14532309
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202521 477 €
Üldandmed
- Ärinimi
- LiveSmart OÜ
- Registrikood
- 14532309
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.07.2018
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Kuusalu vald, Saunja küla, Püssi-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
51/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 21 477 € | +7,9 |
| Müügitulu muutus | 19 992 € → 21 477 € | +2,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 18 369 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 18 369 € |
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 3108 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 11 088 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 7680 € |
| 2024 | Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus EMTAK 2025 | 1224 € |
| 2023 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 3657 € |
| 2023 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 3090 € |
| 2022 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 6847 € |
| 2022 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 4439 € |
| 2021 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 2976 € |
| 2020 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 6766 € |
| 2019 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 10 511 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 21 477 € | 19 992 € | 6747 € | 11 286 € | 2976 € | 6766 € | 10 511 € |
| Ärikasum enne makse | −15 816 € | −19 708 € | 11 744 € | 10 647 € | 40 560 € | 9548 € | 12 299 € |
| Aruandeaasta kasum | −15 816 € | −19 711 € | 11 741 € | 10 644 € | 40 558 € | 9548 € | 12 299 € |
| Tööjõukulud | 1227 € | 14 976 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 66 890 € | 84 793 € | 95 813 € | 90 127 € | 89 048 € | 50 194 € | 34 041 € |
| sh käibevarad | 3218 € | 4876 € | 21 636 € | 24 747 € | 20 886 € | 599 € | 733 € |
| sh raha | 2084 € | 4696 € | 1608 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 53 194 € | 69 067 € | 88 778 € | 77 037 € | 66 393 € | 25 835 € | 16 288 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 599 € | 6396 € | — | — | — | — | — |
| Pikaajalised kohustised | 13 097 € | 9330 € | 7035 € | 13 090 € | 22 655 € | 24 359 € | 17 753 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,5 % | 81,5 % | 92,7 % | 85,5 % | 74,6 % | 51,5 % | 47,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -73,6 % | -98,6 % | 174,0 % | 94,3 % | 1362,8 % | 141,1 % | 117,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.