Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14533786

R&T Talu OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14533786
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202543 810 €
  • KMKR numberEE102924709

Usaldusväärsuse indeks

59/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 27.07.2018Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.07.2018 2018, Esimene aruanne 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
R&T Talu OÜ
Registrikood
14533786
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.07.2018
KMKR number
EE102924709
Aadress
Järva maakond, Paide linn, Nurmsi küla, Siimu

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu43 810 €+10,8
Müügitulu muutus35 779 € → 43 810 €+6,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
56211Toitlustamine üritustelPõhitegevusala
01501Segapõllumajandus

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €11 tuh €22 tuh €33 tuh €44 tuh €2019: 1289 €20192020: 10 770 €20202021: 17 389 €20212022: 22 156 €20222023: 28 805 €20232024: 35 779 €20242025: 43 810 €43 810 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Toitlustamine üritustel teenis ettevõte 2025. aastal 38 878 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Toitlustamine üritustel EMTAK 202538 878 €
2025Segapõllumajandus EMTAK 20254932 €
2024Toitlustamine üritustel EMTAK 202526 521 €
2024Segapõllumajandus EMTAK 20259258 €
2023Toitlustamine üritustel EMTAK 200820 547 €
2023Segapõllumajandus EMTAK 20088258 €
2022Segapõllumajandus EMTAK 200811 138 €
2022Toitlustamine üritustel EMTAK 200811 018 €
2021Kodulinnukasvatus EMTAK 20084346 €
2021Muu toitlustamine EMTAK 20084038 €
2021Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 20083910 €
2021Toitlustamine üritustel EMTAK 20081934 €
2021Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 20081853 €
2021Taimede paljundamine EMTAK 20081308 €
2020Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 20083727 €
2020Kodulinnukasvatus EMTAK 20083611 €
2020Muu toitlustamine EMTAK 20081150 €
2020Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20081000 €
2020Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008990 €
2020Taimede paljundamine EMTAK 2008292 €
2019Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 2008635 €
2019Kodulinnukasvatus EMTAK 2008554 €
2019Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008100 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20240
20230
20220
20210
20200
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu44 359 €36 245 €29 822 €22 222 €17 635 €11 847 €1289 €
Ärikasum enne makse−1723 €271 €35 810 €532 €31,00 €561 €−6204 €
Aruandeaasta kasum−1723 €271 €35 810 €532 €31,00 €561 €−6204 €
Tööjõukulud786 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku33 702 €35 219 €34 037 €38 569 €40 984 €38 728 €29 396 €
sh käibevarad8968 €6902 €2915 €4476 €5521 €2778 €207 €
sh raha7472 €6790 €0,00 €0,00 €5521 €2778 €207 €
Omakapital31 777 €33 500 €33 229 €−2581 €−3112 €−3143 €−3704 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1925 €1719 €808 €41 150 €44 096 €41 871 €33 100 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1000000
Omakapitali osakaal varadest94,3 %95,1 %97,6 %-6,7 %-7,6 %-8,1 %-12,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust-3,9 %0,7 %120,1 %2,4 %0,2 %4,7 %-481,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang