Registrikaart · Äriregistri kanne 14535727
Ausu OÜ
- Registrikood14535727
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202569 836 €
- KMKR numberEE102103850
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3586 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Ausu OÜ
- Registrikood
- 14535727
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.07.2018
- KMKR number
- EE102103850
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Järveküla, Niidu tee 13
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 22 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 69 836 € | +12,6 | |
| Müügitulu muutus | 88 980 € → 69 836 € | -6,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 3586 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 82301 | Konverentside ja messide korraldamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Konverentside ja messide korraldamine teenis ettevõte 2025. aastal 69 836 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Konverentside ja messide korraldamine EMTAK 2025 | 69 836 € |
| 2024 | Konverentside ja messide korraldamine EMTAK 2025 | 86 980 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 2000 € |
| 2023 | Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine EMTAK 2008 | 81 684 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 8184 € |
| 2022 | Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine EMTAK 2008 | 56 160 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 19 293 € |
| 2022 | Fotograafia EMTAK 2008 | 1035 € |
| 2021 | Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine EMTAK 2008 | 93 710 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 14 232 € |
| 2020 | Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine EMTAK 2008 | 51 598 € |
| 2019 | Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine EMTAK 2008 | 119 341 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 70 494 € | 88 980 € | 89 868 € | 76 488 € | 107 942 € | 51 598 € | 119 341 € |
| Ärikasum enne makse | 16 386 € | −5974 € | −1761 € | 13 736 € | 5780 € | 17 256 € | 1222 € |
| Aruandeaasta kasum | 16 386 € | −5974 € | −1761 € | 13 736 € | 5780 € | 17 256 € | 1222 € |
| Tööjõukulud | 11 710 € | 2871 € | 2374 € | 5147 € | 9391 € | 867 € | 23 630 € |
| Varad kokku | 79 565 € | 62 661 € | 49 612 € | 54 318 € | 36 140 € | 21 888 € | 15 360 € |
| sh käibevarad | 59 758 € | 42 474 € | 35 370 € | 43 814 € | 29 910 € | 17 272 € | 9513 € |
| sh raha | 3333 € | 8743 € | 9839 € | 4576 € | 760 € | 3924 € | 1966 € |
| Omakapital | 49 143 € | 32 757 € | 38 732 € | 40 493 € | 26 758 € | 20 978 € | 3722 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 30 422 € | 29 904 € | 10 880 € | 13 825 € | 9382 € | 910 € | 11 638 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,8 % | 52,3 % | 78,1 % | 74,5 % | 74,0 % | 95,8 % | 24,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 23,2 % | -6,7 % | -2,0 % | 18,0 % | 5,4 % | 33,4 % | 1,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3586 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.