Registrikaart · Äriregistri kanne 14536112
YourBrandUp OÜ
- Registrikood14536112
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025142 529 €
- KMKR numberEE102185959
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- YourBrandUp OÜ
- Registrikood
- 14536112
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.07.2018
- KMKR number
- EE102185959
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Tööstuse tn 43
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 142 529 € | +15,5 | |
| Müügitulu muutus | 73 466 € → 142 529 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253007551
- Veebilehtbrandup.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu mujal liigitamata õpe teenis ettevõte 2025. aastal 142 529 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 142 529 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 73 466 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 111 150 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 132 422 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 87 595 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 66 702 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 78 713 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 142 529 € | 73 466 € | 111 150 € | 132 422 € | 87 595 € | 66 702 € | 78 713 € |
| Ärikasum enne makse | 21 383 € | −10 243 € | 13 094 € | 7234 € | 1124 € | 11 895 € | 7200 € |
| Aruandeaasta kasum | 21 383 € | −10 243 € | 13 094 € | 7234 € | 1124 € | 11 895 € | 7200 € |
| Tööjõukulud | 18 534 € | 13 166 € | 9916 € | 8784 € | 9522 € | 8695 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 580 694 € | 586 979 € | 600 240 € | 357 827 € | 262 890 € | 40 908 € | 12 527 € |
| sh käibevarad | 34 214 € | 42 336 € | 82 798 € | 100 939 € | 9098 € | 20 897 € | 4508 € |
| sh raha | 20 516 € | 42 336 € | 7750 € | 79 207 € | 4202 € | 16 256 € | — |
| Omakapital | 54 189 € | 32 805 € | 43 047 € | 29 953 € | 22 719 € | 21 595 € | 9700 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 24 782 € | 25 927 € | 557 193 € | 219 814 € | 126 726 € | 19 313 € | 2827 € |
| Pikaajalised kohustised | 501 723 € | 528 247 € | 0,00 € | 108 060 € | 113 445 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 9,3 % | 5,6 % | 7,2 % | 8,4 % | 8,6 % | 52,8 % | 77,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 15,0 % | −13,9 % | 11,8 % | 5,5 % | 1,3 % | 17,8 % | 9,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.