Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14537362

OÜ LEMMIKU TERVIS

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14537362
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202511 498 €
  • KMKR numberEE102193064

Usaldusväärsuse indeks

61/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 02.08.2018Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 02.08.2018 2018, Esimene aruanne 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ LEMMIKU TERVIS
Registrikood
14537362
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
02.08.2018
KMKR number
EE102193064
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Vägeva tee 28-1
Aadress kehtib alates
24.05.2021

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Enri Orav100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Enri OravJuhatuse liige06.08.2018

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Enri Oravotsene osalus30.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu11 498 €+5,4
Müügitulu muutus4444 € → 11 498 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €5414 €11 tuh €16 tuh €22 tuh €21 657 €20192020ei kajastu2021ei kajastu20222023202411 498 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 11 498 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202511 498 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20254444 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20083900 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008265 €
2019Metsavarumine EMTAK 200821 657 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011120192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20240
20230
20220
20210
20200
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu11 498 €4444 €3900 €0,00 €265 €21 657 €
Ärikasum−6940 €−14 118 €−903 €−15 955 €−9286 €−7036 €100 347 €
Kasum enne tulumaksustamist−11 883 €−18 383 €8070 €−18 899 €−7192 €−7033 €100 349 €
Aruandeaasta kasum−11 883 €−18 383 €8070 €−18 899 €−7192 €−7033 €100 349 €
Tööjõukulud3272 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum5608 €3955 €5011 €7120 €6065 €3955 €989 €
Varad kokku98 764 €95 413 €77 206 €144 833 €143 124 €99 618 €106 487 €
sh käibevarad19 697 €35 540 €13 378 €19 549 €13 241 €25 457 €28 371 €
sh põhivarad79 067 €59 873 €63 828 €125 284 €129 883 €74 161 €78 116 €
sh raha11 223 €1084 €1575 €601 €7983 €23 315 €27 048 €
Omakapital45 029 €56 912 €75 295 €67 225 €86 124 €93 316 €100 349 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum56 912 €75 295 €67 225 €86 124 €93 316 €100 349 €
Lühiajalised kohustised30 052 €18 438 €1911 €77 608 €57 000 €6302 €6138 €
Pikaajalised kohustised23 683 €20 063 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1000000
Ärikasum enne kulumit−1332 €−10 163 €4108 €−8835 €−3221 €−3081 €101 336 €
Aruanne esitatud09.08.202623.02.202613.07.202425.11.202325.11.202318.03.202217.02.2022
Omakapitali osakaal varadest45,6 %59,6 %97,5 %46,4 %60,2 %93,7 %94,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust−103,3 %−413,7 %206,9 %−2654,0 %463,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang