Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14537867

Meallocker OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14537867
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20252230 €

Usaldusväärsuse indeks

38/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 02.08.2018Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 02.08.2018 2018, Esimene aruanne 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Meallocker OÜ
Registrikood
14537867
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
02.08.2018
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, J. Sütiste tee 24-35

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 38 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu2230 €0
Müügitulu muutus2370 € → 2230 €-1,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
56111Restoranide ja kohvikute tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €24 tuh €48 tuh €72 tuh €97 tuh €201996 574 €202020212022202320242230 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 2230 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 20252230 €
2024Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 20252370 €
2023Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 20081750 €
2022Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200866 410 €
2021Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200896 574 €
2020Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200896 574 €
2019Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200846 395 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111120192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20221
20211
20201
20191

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu2230 €2370 €1750 €66 410 €96 574 €96 574 €46 395 €
Ärikasum enne makse1736 €1608 €−12 678 €−5043 €5833 €448 €554 €
Aruandeaasta kasum1736 €1608 €−12 678 €−5043 €5833 €448 €554 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €2738 €2260 €743 €0,00 €
Varad kokku3259 €1523 €516 €10 603 €11 268 €14 960 €9351 €
sh käibevarad3259 €1523 €516 €6637 €5722 €7834 €1799 €
sh raha3139 €1523 €5050 €4868 €7598 €280 €
Omakapital3259 €1523 €−85,00 €3691 €8733 €2901 €2500 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €601 €6912 €2535 €12 059 €6851 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0001111
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %−16,5 %34,8 %77,5 %19,4 %26,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust77,8 %67,8 %−724,5 %−7,6 %6,0 %0,5 %1,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang