Registrikaart · Äriregistri kanne 14538695
Kalinest Group OÜ
- Registrikood14538695
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20242
- Müügitulu 2024139 815 €
- KMKR numberEE102094066
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2278 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kalinest Group OÜ
- Registrikood
- 14538695
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.08.2018
- KMKR number
- EE102094066
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Jõgeva maakond, Mustvee vald, Kükita küla, Aamiku
- Aadress kehtib alates
- 27.10.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Andrus Kalinin | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andrus Kalinin | Juhatuse liige | 06.08.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andrus Kalinin | otsene osalus | 04.11.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 19 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 139 815 € | +15,4 | |
| Müügitulu muutus | 249 828 € → 139 815 € | -13,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 2278 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd | Põhitegevusala |
| 42221 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud kaeve- ja mullatööd teenis ettevõte 2024. aastal 113 819 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 113 819 € |
| 2024 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2025 | 25 996 € |
| 2023 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2008 | 128 492 € |
| 2023 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 50 974 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 48 797 € |
| 2023 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 21 565 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 158 068 € |
| 2022 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 69 352 € |
| 2022 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 27 000 € |
| 2022 | Lammutamine EMTAK 2008 | 2000 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 145 642 € |
| 2021 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 82 882 € |
| 2021 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 9959 € |
| 2021 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1800 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 84 817 € |
| 2020 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 19 430 € |
| 2020 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 18 959 € |
| 2020 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 15 000 € |
| 2020 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 1995 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 169 224 € |
| 2019 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 90 819 € |
| 2019 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 22 752 € |
| 2019 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1253 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 153 415 € | 267 595 € | 259 920 € | 256 236 € | 140 201 € | 289 138 € |
| Ärikasum | −21 297 € | 49 021 € | 11 108 € | 45 530 € | −10 799 € | 74 976 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −29 320 € | 39 654 € | 5938 € | 44 643 € | −10 799 € | 74 976 € |
| Aruandeaasta kasum | −29 320 € | 39 654 € | 1701 € | 39 393 € | −10 799 € | 74 976 € |
| Tööjõukulud | 23 910 € | 35 126 € | 41 418 € | 24 967 € | 30 062 € | 31 109 € |
| Põhivarade kulum | 33 521 € | 35 917 € | 23 061 € | 7663 € | 4896 € | 1777 € |
| Varad kokku | 203 336 € | 285 271 € | 301 591 € | 140 190 € | 134 202 € | 99 918 € |
| sh käibevarad | 18 600 € | 12 059 € | 43 715 € | 51 326 € | 59 882 € | 60 225 € |
| sh põhivarad | 184 736 € | 273 212 € | 257 876 € | 88 864 € | 74 320 € | 39 693 € |
| sh raha | 2996 € | 559 € | 1488 € | 15 596 € | 19 092 € | 50 011 € |
| Omakapital | 77 715 € | 107 035 € | 67 381 € | 85 070 € | 66 677 € | 77 476 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 104 285 € | 64 881 € | 63 180 € | 43 177 € | 74 976 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 60 855 € | 88 370 € | 157 961 € | 39 184 € | 38 152 € | 22 442 € |
| Pikaajalised kohustised | 64 766 € | 89 866 € | 76 249 € | 15 936 € | 29 373 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 12 224 € | 84 938 € | 34 169 € | 53 193 € | −5903 € | 76 753 € |
| Aruanne esitatud | 14.09.2025 | 08.08.2024 | 22.03.2023 | 01.07.2022 | 23.08.2021 | 04.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,2 % | 37,5 % | 22,3 % | 60,7 % | 49,7 % | 77,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −19,1 % | 14,8 % | 0,7 % | 15,4 % | −7,7 % | 25,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2278 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.