Registrikaart · Äriregistri kanne 14538938
HEYSIP OÜ
- Registrikood14538938
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025116 308 €
- KMKR numberEE102110704
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 1401 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- HEYSIP OÜ
- Registrikood
- 14538938
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.08.2018
- KMKR number
- EE102110704
- Aadress
- Rapla maakond, Rapla vald, Purila küla, Tamme tee 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 37 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 116 308 € | +14,7 | |
| Müügitulu muutus | 93 433 € → 116 308 € | +7,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 1401 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725140007
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02101 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | Põhitegevusala |
| 03111 | Merekalapüük | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 66 185 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2025 | 66 185 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 39 289 € |
| 2025 | Merekalapüük EMTAK 2025 | 10 834 € |
| 2024 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2025 | 55 777 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 36 950 € |
| 2024 | Merekalapüük EMTAK 2025 | 706 € |
| 2023 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 114 049 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 36 086 € |
| 2022 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 83 122 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 22 665 € |
| 2021 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 29 870 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 7043 € |
| 2020 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 11 101 € |
| 2019 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 10 969 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 116 308 € | 93 433 € | 150 135 € | 105 787 € | 36 913 € | 11 101 € | 10 969 € |
| Ärikasum enne makse | 2732 € | 28 487 € | −686 € | 72 106 € | 33 603 € | −2858 € | 6827 € |
| Aruandeaasta kasum | 2732 € | 28 487 € | −686 € | 72 106 € | 33 603 € | −2858 € | 6827 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 1622 € | 35 375 € | 5929 € | 1357 € | 1492 € | 679 € |
| Varad kokku | 312 673 € | 311 118 € | 277 503 € | 176 406 € | 63 971 € | 52 976 € | 33 231 € |
| sh käibevarad | 33 775 € | 31 185 € | 11 970 € | 38 299 € | 11 019 € | 3540 € | 2592 € |
| sh raha | 6,00 € | 453 € | 307 € | 4210 € | 10 146 € | 644 € | 2439 € |
| Omakapital | 142 712 € | 139 980 € | 111 493 € | 112 179 € | 40 072 € | 6469 € | 9327 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 91 106 € | 81 905 € | 133 437 € | 37 199 € | 2099 € | 37 935 € | 23 904 € |
| Pikaajalised kohustised | 78 855 € | 89 233 € | 32 573 € | 27 028 € | 21 800 € | 8572 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,6 % | 45,0 % | 40,2 % | 63,6 % | 62,6 % | 12,2 % | 28,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,3 % | 30,5 % | -0,5 % | 68,2 % | 91,0 % | -25,7 % | 62,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 1401 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.