Traducation OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 70 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14540349
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025362 015 €
- KMKR numberEE102275500
Üldandmed
- Ärinimi
- Traducation OÜ
- Registrikood
- 14540349
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.08.2018
- KMKR number
- EE102275500
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mooni tn 18
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
58/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 |
| Müügitulu | 362 015 € | +19,2 |
| Müügitulu muutus | 453 998 € → 362 015 € | -6,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 362 015 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 362 015 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 453 998 € |
| 2023 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 592 118 € |
| 2022 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 489 076 € |
| 2021 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 311 180 € |
| 2020 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 210 249 € |
| 2019 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 33 983 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 14 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 362 015 € | 453 998 € | 592 118 € | 489 076 € | 311 180 € | 210 249 € | 33 983 € |
| Ärikasum enne makse | −62 280 € | −12 699 € | 143 754 € | 108 026 € | −13 635 € | 16 872 € | 13 559 € |
| Aruandeaasta kasum | −62 280 € | −12 699 € | 143 754 € | 108 026 € | −13 635 € | 16 872 € | 13 559 € |
| Tööjõukulud | 127 516 € | 175 886 € | 220 998 € | 173 513 € | 109 961 € | 23 191 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 194 669 € | 255 874 € | 268 599 € | 124 822 € | 16 796 € | 35 762 € | 13 559 € |
| sh käibevarad | 194 669 € | 255 874 € | 268 599 € | 124 822 € | 16 796 € | 35 762 € | 13 559 € |
| sh raha | 30 634 € | 41 829 € | 254 061 € | 124 225 € | 16 250 € | 22 768 € | 13 559 € |
| Omakapital | 193 594 € | 255 874 € | 268 572 € | 124 822 € | 16 796 € | 30 431 € | 13 559 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1075 € | 0,00 € | 27,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 5331 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 1 | 1 | 5 | 14 | 6 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,4 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 85,1 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -17,2 % | -2,8 % | 24,3 % | 22,1 % | -4,4 % | 8,0 % | 39,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.