Registrikaart · Äriregistri kanne 14548055
Spraycon OÜ
- Registrikood14548055
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 202511
- Müügitulu 20251 116 056 €
- KMKR numberEE102093892
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 11 397 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Spraycon OÜ
- Registrikood
- 14548055
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.08.2018
- KMKR number
- EE102093892
- Aadress
- Harju maakond, Saku vald, Juuliku küla, Karjavärava tee 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 11 töötajat viimases aruandes | +11 | |
| Müügitulu | 1 116 056 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 697 902 € → 1 116 056 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 11 397 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 1 116 056 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 1 116 056 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 697 902 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 1 476 474 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 971 877 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 560 326 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 460 121 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 528 102 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 11 |
| 2024 | 10 |
| 2023 | 10 |
| 2022 | 10 |
| 2021 | 10 |
| 2020 | 14 |
| 2019 | 15 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 116 056 € | 697 902 € | 1 476 474 € | 971 877 € | 560 326 € | 460 121 € | 528 102 € |
| Ärikasum enne makse | 71 554 € | −100 807 € | 229 714 € | 5474 € | −228 € | −37 534 € | 29 633 € |
| Aruandeaasta kasum | 56 041 € | −100 810 € | 226 337 € | 5474 € | −228 € | −37 534 € | 29 633 € |
| Tööjõukulud | 240 730 € | 214 225 € | 186 614 € | 170 388 € | 170 562 € | 202 786 € | 225 702 € |
| Varad kokku | 238 532 € | 246 531 € | 335 552 € | 148 413 € | 99 920 € | 72 272 € | 89 140 € |
| sh käibevarad | 216 888 € | 219 292 € | 303 628 € | 135 627 € | 82 574 € | 57 229 € | 85 456 € |
| sh raha | 68 876 € | 63 853 € | 148 778 € | 23 004 € | 439 € | 163 € | 25 077 € |
| Omakapital | 130 981 € | 129 940 € | 230 750 € | 12 413 € | 6939 € | 7167 € | 44 701 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 99 482 € | 105 883 € | 91 627 € | 136 000 € | 67 724 € | 39 107 € | 40 956 € |
| Pikaajalised kohustised | 8069 € | 10 708 € | 13 175 € | 0,00 € | 25 257 € | 25 998 € | 3483 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 11 | 10 | 10 | 10 | 10 | 14 | 15 |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,9 % | 52,7 % | 68,8 % | 8,4 % | 6,9 % | 9,9 % | 50,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,0 % | −14,4 % | 15,3 % | 0,6 % | −0,0 % | −8,2 % | 5,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 11 397 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.