Tailor S OÜ
- Registrikood14552571
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20231
- Müügitulu 202316 282 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Tailor S OÜ
- Registrikood
- 14552571
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.08.2018
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn 62/1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
63/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 16 282 € | +6,8 |
| Müügitulu muutus | 9969 € → 16 282 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 14131 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö teenis ettevõte 2023. aastal 16 282 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 16 282 € |
| 2022 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 9969 € |
| 2021 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 13 069 € |
| 2020 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 7290 € |
| 2019 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 1342 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 16 282 € | 9969 € | 13 069 € | 7290 € | 1342 € |
| Ärikasum enne makse | 1020 € | −2216 € | 597 € | 901 € | −1394 € |
| Aruandeaasta kasum | 1020 € | −2216 € | 597 € | 901 € | −1394 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1275 € | 484 € | 2263 € | 1856 € | 2854 € |
| sh käibevarad | 1275 € | 484 € | 2263 € | 1856 € | 954 € |
| sh raha | — | — | — | — | 954 € |
| Omakapital | 1066 € | 47,00 € | 2263 € | 1666 € | 2664 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 209 € | 437 € | 0,00 € | 190 € | 190 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,6 % | 9,7 % | 100,0 % | 89,8 % | 93,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,3 % | -22,2 % | 4,6 % | 12,4 % | -103,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.