Registrikaart · Äriregistri kanne 14552996
Otsus Holding OÜ
- Registrikood14552996
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 20244155 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Otsus Holding OÜ
- Registrikood
- 14552996
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.08.2018
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Kastre vald, Haaslava küla, Vilja tee 6
- Aadress kehtib alates
- 25.08.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 26 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 4155 € | +1,3 | |
| Müügitulu muutus | 13 998 € → 4155 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256605908
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47711 | Rõivaste jaemüük | Põhitegevusala |
| 96223 | Ripsme- ja kulmutehnikuteenused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Rõivaste jaemüük teenis ettevõte 2024. aastal 4015 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Rõivaste jaemüük EMTAK 2025 | 4015 € |
| 2024 | Ripsme- ja kulmutehnikuteenused EMTAK 2025 | 140 € |
| 2023 | Rõivaste jaemüük EMTAK 2008 | 7918 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 6080 € |
| 2022 | Rõivaste jaemüük EMTAK 2008 | 12 972 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 5492 € |
| 2021 | Rõivaste jaemüük EMTAK 2008 | 12 781 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 2982 € |
| 2020 | Rõivaste jaemüük EMTAK 2008 | 8025 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 4594 € |
| 2019 | Rõivaste jaemüük EMTAK 2008 | 32 467 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4155 € | 14 698 € | 18 464 € | 15 763 € | 12 619 € | 32 467 € |
| Ärikasum | 897 € | 71,00 € | 118 € | 44,00 € | −1627 € | 1853 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 897 € | 44,00 € | 5,00 € | 31,00 € | −1963 € | 1822 € |
| Aruandeaasta kasum | 897 € | 44,00 € | 5,00 € | 31,00 € | −1963 € | 1822 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 568 € | 8857 € |
| Põhivarade kulum | 42,00 € | 148 € | 148 € | 148 € | 86,00 € | — |
| Varad kokku | 8792 € | 7913 € | 11 495 € | 8428 € | 9165 € | 15 284 € |
| sh käibevarad | 8625 € | 7704 € | 11 138 € | 7923 € | 8512 € | 15 284 € |
| sh põhivarad | 167 € | 209 € | 357 € | 505 € | 653 € | — |
| sh raha | 3594 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 8792 € | 7895 € | 7850 € | 7846 € | 7814 € | 9778 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 5395 € | 5350 € | 5345 € | 5315 € | 7277 € | 5456 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 18,00 € | 3645 € | 582 € | 1351 € | 5506 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 939 € | 219 € | 266 € | 192 € | −1541 € | — |
| Aruanne esitatud | 10.06.2025 | 27.05.2024 | 30.06.2023 | 28.06.2022 | 18.03.2021 | 05.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 99,8 % | 68,3 % | 93,1 % | 85,3 % | 64,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 21,6 % | 0,3 % | 0,0 % | 0,2 % | −15,6 % | 5,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.