Gemini Studio OÜ
- Registrikood14557002
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025797 €
- KMKR numberEE102578663
Üldandmed
- Ärinimi
- Gemini Studio OÜ
- Registrikood
- 14557002
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.09.2018
- KMKR number
- EE102578663
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Punane tn 15-57
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
25/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 797 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 3600 € → 797 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37258528375
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 797 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 797 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 3600 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 3600 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 3000 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 750 € |
| 2020 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 90,00 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 4180 € |
| 2019 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 130 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 797 € | 3600 € | 3600 € | 3000 € | 750 € | 90,00 € | 4310 € |
| Ärikasum enne makse | −7044 € | 429 € | 2978 € | 2370 € | 216 € | −915 € | 3460 € |
| Aruandeaasta kasum | −7044 € | 429 € | 2978 € | 2370 € | 216 € | −915 € | 3460 € |
| Tööjõukulud | 6510 € | 2591 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1494 € | 11 531 € | 8169 € | 5131 € | 2769 € | 2545 € | 3460 € |
| sh käibevarad | 1494 € | 11 531 € | 8169 € | 5131 € | 2769 € | 2545 € | 3460 € |
| sh raha | 1494 € | 11 165 € | 7737 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 1494 € | 8538 € | 8109 € | 5131 € | 2761 € | 2545 € | 3460 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 2993 € | 60,00 € | 0,00 € | 8,00 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 74,0 % | 99,3 % | 100,0 % | 99,7 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -883,8 % | 11,9 % | 82,7 % | 79,0 % | 28,8 % | -1016,7 % | 80,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.