Registrikaart · Äriregistri kanne 14558875
Endurae Voice Technology OÜ
- Registrikood14558875
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 20257254 €
- KMKR numberEE102310562
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Endurae Voice Technology OÜ
- Registrikood
- 14558875
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.09.2018
- KMKR number
- EE102310562
- Aadress
- —
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 31 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 7254 € | +3,6 | |
| Müügitulu muutus | 40 152 € → 7254 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+34691764142
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu mujal liigitamata õpe teenis ettevõte 2025. aastal 7254 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 7254 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 40 152 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 28 270 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 177 173 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 53 304 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 13 825 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 3405 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7254 € | 40 152 € | 28 270 € | 177 173 € | 53 304 € | 13 825 € | 3405 € |
| Ärikasum enne makse | −10 769 € | −44 579 € | −47 263 € | 92 755 € | 34 118 € | 10 258 € | 1203 € |
| Aruandeaasta kasum | −10 769 € | −44 579 € | −47 263 € | 92 755 € | 34 118 € | 10 258 € | 1203 € |
| Tööjõukulud | 4041 € | 4041 € | 4041 € | 4041 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 36 242 € | 47 011 € | 91 590 € | 138 852 € | 34 118 € | 10 258 € | 1203 € |
| sh käibevarad | 36 242 € | 47 011 € | 91 590 € | 138 852 € | 34 118 € | 10 258 € | 1203 € |
| sh raha | 36 242 € | — | — | 138 852 € | — | — | — |
| Omakapital | 36 242 € | 47 011 € | 91 590 € | 138 852 € | 34 118 € | 10 258 € | 1203 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -148,5 % | -111,0 % | -167,2 % | 52,4 % | 64,0 % | 74,2 % | 35,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.