Registrikaart · Äriregistri kanne 14559372
Pettman OÜ
- Registrikood14559372
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025809 932 €
- KMKR numberEE102097131
- Sellel aadressil on registreeritud 606 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Pettman OÜ
- Registrikood
- 14559372
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.09.2018
- KMKR number
- EE102097131
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Rännaku pst 12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 809 932 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 543 291 € → 809 932 € | +14,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 809 932 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 809 932 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 543 291 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 435 287 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 234 980 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 172 112 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 112 889 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 140 759 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 809 932 € | 543 291 € | 435 287 € | 234 980 € | 172 112 € | 112 889 € | 140 759 € |
| Ärikasum enne makse | −36 927 € | 69 250 € | 65 103 € | −35 755 € | −107 674 € | 5459 € | 73 600 € |
| Aruandeaasta kasum | −36 927 € | 69 250 € | 65 103 € | −35 755 € | −107 674 € | 5459 € | 73 600 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 14 462 € | 205 559 € | 91 471 € | 61 000 € |
| Varad kokku | 115 267 € | 150 342 € | 81 970 € | 14 266 € | 52 543 € | 157 791 € | 151 910 € |
| sh käibevarad | 115 267 € | 150 342 € | 81 970 € | 12 644 € | 50 921 € | 156 169 € | 150 787 € |
| sh raha | 105 678 € | 140 393 € | 51 288 € | 6439 € | 46 579 € | 146 679 € | 150 435 € |
| Omakapital | 113 791 € | 148 217 € | 78 967 € | 13 864 € | 49 619 € | 157 293 € | 151 834 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1476 € | 2125 € | 3003 € | 402 € | 2924 € | 498 € | 76,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,7 % | 98,6 % | 96,3 % | 97,2 % | 94,4 % | 99,7 % | 99,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −4,6 % | 12,7 % | 15,0 % | −15,2 % | −62,6 % | 4,8 % | 52,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.